Українська Русский English
 
 

Генеральний проектувальник

Консорціум BDP

Версія для друку
Вiдправити сторiнку на E-Mail

Building Design Partnership – переможець конкурсу на відбір Генерального проектувальника Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини

Основним напрямом роботи BDP є проектування. До сфери діяльності компанії входять міське планування і розвиток, планування потоків транспорту, ландшафтна архітектура, інтер’єри, проектування виробів і графічний дизайн, акустика і екологічна раціональність.

Компанія була заснована 1961 року професором сером Джорджем Гренфеллом Бейнесом.

BDP працює у багатьох галузях: охорона здоров’я (заклади медичного призначення), освіта, наукові дослідження, промисловість, офісні споруди, будівництво житла, будівлі культурного і розважального призначення, оборонна сфера, роботи з реставрації та консервації будівель, міський розвиток, транспорт та інфраструктура, передові технології, приміщення поліції та судів, а також торгівельні та публічні заклади.

У Великій Британії та Ірландії BDP є найбільшою компанією архітектурного спрямування. Щороку BDP проектує близько 2% усіх нових нежитлових приміщень у Великій Британії. Штат BDP нараховує понад 1000 співробітників. Щорічний прибуток компанії складає близько 68 мільйонів фунтів стерлінгів.

Компанія Building Design Partnership зареєстрована у Королівському Інституті британських архітекторів (RIBA). Не менше 80% архітекторів у цій компанії є дипломованими членами RIBA.

BDP працює спільно з французькою компанією Groupe6, яка базується у Парижі та Греноблі. Це об’єднання має назву BDP International. Компанія реалізує свої проекти в Іспанії, Португалії, Італії, Нідерландах, Німеччині, Ісландії, Лівані, Австралії та Сінгапурі, залучаючи, у разі потреби, місцевих партнерів.

Конкурсна пропозиція (її код – Р21970) була подана від імені Bdpgroupe6 – спільного підприємства у складі компаній BDP та Groupe6. Для виконання проекту Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини BDP пропонує взяти на себе функції головного консультанта, залучивши суб-консультантом Groupe6 і створивши таким чином спільну групу для реалізації поставленого завдання. Ще одним суб-консультантом залучена компанія EC Harris, яка допомагатиме у плануванні об’єктів охорони здоров’я та підборі медичного обладнання, а також надаватиме консультації щодо кошторисної документації.

Building Design Partnership пропонує призначити ще одного суб-консультанта – українську компанію, яка б допомагала адаптувати проект до Державних будівельних норм України. Передбачається, що вибір такого консультанта буде проведений спільно компанією BDP та Благодійним фондом «Дитяча Лікарня майбутнього».

Проектна пропозиція, яка стала переможцем конкурсу, розроблена колективом спеціалістів під керівництвом британського архітектора Нейла Кейденхеда.

Нейл Кейденхед – директор-архітектор з питань міжнародної архітектури, дизайну інтер’єрів, інженерії і планування. За роки професійної діяльності він брав участь у розробці та консультуванні понад 50 проектів, більшість з яких – медичні, у Великій Британії, Ірландії, Іспанії, Греції, Саудівській Аравії, Ізраїлю, Австралії, на Ямайці. Окрім того, Нейл Кейденхед є директором проекту з перебудови Республіканської національної лікарні у Тбілісі (Грузія), який наразі знаходиться на етапі проектування.

Партнер-архітектором проекту виступив молодий французький архітектор Антуан Біссере. На його рахунку – розробка понад 10 проектів медичних установ, серед яких – лікарня у Клермон Феррані (Франція) на 600 місць, яка об’єднує Лікарню матері та дитини на 300 місць (включаючи акушерський блок, реанімацію та гематологічне відділення) і відділення медичних та хірургічних послуг для дорослих (включаючи хірургічний блок с 24 операційними, реанімацію тощо).


Загальна концепція та проектне завдання [259 KB, .pdf]
Презентація проекту (англ.) [16443 KB, .pps]


Підтримати проект

Підтримати проект

Обери інформер

Допоможи дітям! Розмісти у себе баннер
Приклад інформера: