Українська Русский English
 
 

Опис проекту

Всеукраїнський центр охорони здоров’я матері і дитини

Версія для друку
Вiдправити сторiнку на E-Mail

Всеукраїнський центр охорони здоров’я матері і дитини буде багатопрофільним дитячим лікувально-профілактичним закладом IV рівня. Він забезпечуватиме висококваліфіковану амбулаторну і стаціонарну діагностику та лікування дітей з усієї України на базі кращих знань і досвіду в цій сфері.

Проект, розроблений BDP, є унікальним в Європі. Він широко обговорюється в архітектурних колах, на архітектурних конференціях. Проект відзначений на європейських та світових архітектурних конкурсах.

Лікарня призначена для дітей, тому має бути простою і доступною. Радість дитинства, яка часто зникає у дорослих, є радістю гри та фантазії. Розробники проекту поставили перед собою завдання, щоб будівля нагадувала про магічний світ, який уявляють наші діти.

У проекті враховані не лише вимоги, необхідні для медичного закладу, а й своєрідний ландшафт місцевості. Лікарня створюватиметься на чудовій галявині, її будівлі з’являтимуться з-поміж дерев, гармонійно поєднуючись з формами і кольорами лісу.

За своєю архітектурою та оздобленням ця клініка буде українською. Проектанти відмовилися від використання певних матеріалів (алюмінію, глянцевого облицювання) та звичайних прямокутних форм споруди, які зробили б приміщення типовим для «міжнародних» проектів. Натомість вони вивчили особливості української архітектури та традиційні для України матеріали, аби ця лікарня мала зв’язок із національною культурою та місцевим ландшафтом. Наприклад, в оздобленні буде багато дерева, зістареної міді, іконографії, інших традиційних матеріалів та елементів. При цьому вони будуть вдало поєднані з сучасними технологіями в архітектурі.

Проектування Центру виконано з урахуванням сучасних вимог (за аналогією з кращими закордонними клініками), а також санітарно-гігієнічних, протипожежних та енергозберігаючих нормативів. А оскільки ця клініка покликана стати центром передового досвіду в Україні, до складу проекту лікарні включено приміщення, які будуть втілювати якісно нові клінічних програми.


Підтримати проект

Підтримати проект

Обери інформер

Допоможи дітям! Розмісти у себе баннер
Приклад інформера: