Українська Русский English
 
 

Атріум

Атріум

Версія для друку
Вiдправити сторiнку на E-Mail

Головна зона лікарні – довгий хвилеподібний атріум, який охоплює всі громадські місця лікарні, всі коридори та місця загального користування. Атріум огортає центральний блок і забезпечує легкий доступ до всіх приміщень, призначених для лікування, діагностики та консультації.

Атріум поєднує внутрішні приміщення з розташованими ззовні лісом та садами. Доріжки і тротуари йдуть до атріуму, створюючи пацієнтам та відвідувачам можливість обирати: йти до пансіонату, садів чи просто очікувати.

Атріум є одночасно внутрішнім і зовнішнім приміщенням. Він захищає від екстремальних умов зими та літа. Під час перебування в лікарні, коли очікування є основною діяльністю, можна буде знаходитися в атріумі.

Своїми органічними формами та видами на ліс, з зимовими садами, атріум буде створювати різноманітність відчуття його відвідувачів. Він вкривається бульбашками ETFE, обрамленими трикутною конструкцією, що створює враження форми ока комах. Цей дах є прозорим, але і досить ізольованим, легким в обслуговуванні та будівництві.

Атріум буде жвавим анімаційним простором з головною рецепцією, магазинами, кафе та доступом відвідувачів до ліфтів, що ведуть до палатних секцій. Проходи в консультаційне, діагностичне, медико-генетичне, радіотерапевтичне відділення, відділення функціональної діагностики, аптечний розподільчий пункт відкриті в атріум так само, як і проходи відвідувачів в приймальне відділення та відділення швидкої допомоги.


Підтримати проект

Підтримати проект

Обери інформер

Допоможи дітям! Розмісти у себе баннер
Приклад інформера: