Українська Русский English
 
 

Центральний блок

Центральний блок. Структура

Версія для друку
Вiдправити сторiнку на E-Mail

Підвальний поверх

У цій частині центрального блоку знаходиться підземний господарський двір, який має чисту та брудну рампи. З чистої рампи є прямий прохід до загального складу, аптеки, центральної кухні. До брудної рампи є прохід від медичних відходів, центральної кухні, службових ліфтів.

На півночі від центрального коридору знаходяться пральня, центральний гардероб для персоналу, архів медичних записів, центральні приміщення прибирання. Дезінфекційна знаходиться в центрі за вантажними ліфтами. Аптека та стерилізаційне відділення розташовані у південній частині центрального блоку. Ці два відділення організовані за принципом чистого одностороннього процесу.

По периметру коридору передбачаються аварійні виходи на сходові клітки, розташовані в палатних секціях, та доступ до технічних приміщень у підвалах палатних секцій.

Поверх 1

Між атріумом та центральним коридором знаходиться відділення функціональної діагностики. Воно має два проходи: амбулаторні хворі можуть заходити з атріуму, а хворі стаціонару – з центрального коридору.

У цій зоні також знаходиться аптечно-розподільчий пункт, до нього є прохід для пацієнтів з атріуму. Тут також є прямий зв’язок з центральним аптечним блоком в підвалі, що забезпечується малим вантажним ліфтом.

З протилежного боку центрального коридору знаходиться низка лабораторій: дослідження крові, патологічних і патолого-анатомічних. Ці лабораторії розташовані модульно для забезпечення максимальної гнучкості.

У північній частині будівлі знаходяться майстерні. Вони розміщені централізовано і мають прямий вихід назовні.

Поверх 2

В північній частині центрального блоку знаходиться хірургічний блок. Він поділяється на відділення педіатричної та перинатальної хірургії. Кожне з цих відділень є автономним, має власну реанімаційну й окремі зони для персоналу та обслуговування. Операційні для хворих з підозрою на інфекцію розташовані між двома операційними блоками, тому до них є прохід з обох сторін. Згрупування операційних забезпечує можливість гнучкого планування та оптимальну організацію системи обслуговування.

На заході від відділення перинатальної хірургії знаходиться пологовий блок. Він має прохід до перинатальних операційних з метою здійснення термінового кесаревого розтину.

Акушерська інтенсивна терапія також знаходиться на цьому поверсі, поруч з палатними секціями пологового та неонатального відділень. Тут же знаходяться приміщення чергових лікарів (з викликом) та кабінети лікарів.

Поверх 3

На цьому поверсі знаходяться другий блок модульних лабораторій, кабінети діагностики та досліджень кісткового мозку.

Поруч із великою центральною терасою саду знаходиться ресторан для персоналу та відвідувачів.

Освітній центр та бібліотека знаходяться в південній частині блоку.

Також на цьому поверсі розміщуються адміністративні приміщення та кабінети лікарів.


Підтримати проект

Підтримати проект

Обери інформер

Допоможи дітям! Розмісти у себе баннер
Приклад інформера: