Українська Русский English
 
 

Новини

У межах благодійних програм Центром медичних інновацій NOVO проведено 689 обстежень
10.07.2017
Станом на 7 липня 2017 року у межах благодійних програм Центром медичних інновацій NOVO проведено 689 ОБСТЕЖЕНЬ.
Канадський бізнесмен та благодійник Джеймс Темертей відвідав Львів і NOVO
21.06.2017
Медичний Центр NOVO відвідав відомий канадський бізнесмен та благодійник Джеймс Темертей. Його супроводжували дружина Луіза, сестра Людмила, друзі та партнери. Метою візиту пана Темертея у Львівську міську дитячу клінічніу лікарню оглянути обладнання, яке було придбано та встановлено за його приватні кошти в рамках проекту "SickKids and Lviv City Children's Clinical Hospital Equipment programm".
589 обстежень проведено Медично-діагностичним центром NOVO
12.05.2017
У рамках благодійної програми Медично-діагностичного центру NOVO станом на 10 травня 2017 року було проведено 589 обстежень.
МБФ "Україна 3000" привітав дітей зі святом Миколая
21.12.2016
19 грудня у Михайлівському Золотоверхому монастирі відбулось святкування Дня святого Миколая.
Катерина Ющенко: У проекті «Лікарні майбутнього» суспільство майже не допомагало
01.09.2016
Інтерв'ю дружини Президента України (2005–2010), голови Наглядової ради Міжнародного благодійного фонду «Україна 3000» пані Катерини Ющенко газеті «Україна молода».
Проект створення Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини бере участь у відборі державних інвестиційних проектів
30.08.2016
Проект створення Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини отримав нове дихання. У 2016 році Державне управління справами вирішило включити цей проект до списку державних інвестиційних проектів.
NOVO – надалі офіційний медичний партнер ФК «Карпати»
03.08.2016
Це партнерство було започатковано минулого футбольного сезону. Обстеження в Медичному Центрі NOVO проходять гравці усіх команд клубу.
Переосмислення системи охорони здоров’я: роль державно-приватного партнерства в Україні
18.07.2016
Поки в Україні створюються необхідні умови, модель надання медичних послуг на умовах ДПП вже успішно працює – Медичний центр NOVO у Львові. Відмінність від традиційного проекту ДПП у тому, що сучасне діагностичне обладнання було закуплено за благодійні кошти.
У Львові відбулася Всеукраїнська конференція «Актуальні проблеми дитячих хвороб» пам’яті Богдана Маланяка
11.06.2016
Захід організували Міжнародний благодійний фонд «Україна 3000», Асоціація педіатрів України, Центр медичних інновацій NOVO і Товариство допомоги Україні в Каліфорнії.
Стосовно заяви Анатолія Гриценка
08.06.2016
Нам самим дуже цікаво дізнатися, хто з чиновників, прикриваючись проектом створення Всеукраїнського центру, хотів привласнити 100 га землі Міністерства оборони, якщо цей факт, звичайно, мав місце.
«Секрет Полішинеля»: інформація щодо фінансування та перебігу проекту створення Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини основними благодійниками знаходиться у відкритому доступі
07.06.2016
Фонд «Дитяча лікарня майбутнього» ніколи не приховував імена своїх донорів і благодійників. Усі кошти, що надійшли на рахунок фонду від великих і малих благодійників, були отримані офіційно і зафіксовані відповідними угодами. Крім того, навіть у цій табличці можна чітко побачити різницю між задекларованими і фактично отриманими коштами.
На базі Центру NOVO пройде Всеукраїнська конференція «Актуальні проблеми дитячих хвороб» пам’яті Богдана Маланяка
06.06.2016
10 червня 2016 року Міжнародний благодійний фонд «Україна 3000», Асоціація педіатрів України, Центр медичних інновацій NOVO і Товариство допомоги Україні в Каліфорнії проводять Всеукраїнську конференцію «Актуальні проблеми дитячих хвороб».
Віктор Ющенко ознайомився з роботою Центру NOVO
20.05.2016
19 травня 2016 року Віктор Ющенко перебуваючи з візитом у Львові, відвідав Медичний Центр NOVO. Він ознайомився з роботою закладу, який функціонує на засадах державно-приватного партнерства. Зустрівся з персоналом та керівництвом Центру, високо оцінив діагностичне обладнання, яке є одним найефективніших та найсучасніших в Західній України.
Провідний експерт ООН ознайомився з роботою Центру NOVO
08.04.2016
8 квітня 2016 року у Львові у Медичному Центрі NOVO з робочим візитом перебував один з провідних експертів у сфері розвитку цивільної інфраструктури Агенції ООН з питань проектних послуг (UNOPS) доктор Іван Генрікес.
«Дитяча лікарня майбутнього»: ігри з часом
14.12.2015
Проект створення Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини («Дитячої лікарні майбутнього») останнім часом знову опинився у центрі уваги громадськості. Хвиля інтересу до проекту, що почалася із заяви Благодійного фонду «Дитяча лікарня майбутнього» про недопущення фонду до участі у Національному рейтингу благодійників, була підхоплена засобами масової інформації. Ми надзвичайно вдячні тижневику «Дзеркало тижня» за публікацію, але маємо обов’язок прокоментувати деякі моменти.
«Дитяча лікарня майбутнього»: Центр NOVO приймає на безкоштовне діагностичне обстеження дітей з усієї України
11.12.2015
Заснований Благодійним фондом «Дитяча лікарня майбутнього» Медично-діагностичний центр NOVO, що з 2014 році працює на базі Львівської міської комунальної дитячої клінічної лікарні, реалізує низку благодійних програм, серед яких – безкоштовне обстеження дітей з родин загиблих на Майдані або в зоні АТО.
08.12.2015
Благодійний фонд «Дитяча лікарня майбутнього» ніколи не приховував свою діяльність, публічно звітуючи і про свої досягнення, і про невдачі. Всі взяті на себе обов’язки фонд виконував і виконує чітко, прозоро, законно. Підкреслюємо: проблеми зі створенням Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини виникли не з вини і не через дії фонду, а цілком і повністю лежать на сумлінні держави, яка не виконала більшість своїх зобов’язань.
Катерина Ющенко та Андрій Садовий відвідали Медичний центр NOVO
29.11.2015
Від імені Благодійного фонду «Дитяча лікарня майбутнього» та Установи благодійного фонду «Центр медичних інновацій» Катерина Ющенко передала в безоплатне користування Львівській міській комунальній дитячій клінічній лікарні ультразвуковий діагностичний сканер ACCUVIX V10 LV. Вона вручила відповідний сертифікат головному лікареві ЛМКДКЛ Дмитру Квіту.
Медичний центр NOVO святкує перший рік своєї роботи
09.11.2015
Торік 28 жовтня у Львові розпочав роботу Медичний центр NOVO на території дитячої клінічної лікарні на вул. Пилипа Орлика, 4. Це надсучасний діагностичний заклад, який надає свої послуги на обладнанні останнього покоління, аналогів якому в Західній Україні – нема.

Підтримати проект

Підтримати проект

Обери інформер

Допоможи дітям! Розмісти у себе баннер
Приклад інформера: