Голова Наглядової ради Фонду «Україна 3000» Катерина Ющенко відвідала дитячу лікарню у Філадельфії

05.06.2006, 18:29 Версія для друку

31 травня голова наглядової ради Міжнародного благодійного фонду «Україна 3000» Катерина Ющенко відвідала дитячу лікарню у Філадельфії.

Під час зустрічі з керівництвом лікарні та представниками медичних і ділових кіл Філадельфії Катерина Ющенко розповіла про роботу програми «Від лікарні до лікарні» та про найбільший проект Фонду – створення та будівництво Медичного центру охорони здоров’я матері та дитини. Сторони обговорили можливу участь лікарні в цьому проекті, а також програми стажування та обміну спеціалістами у форматі програми «Від лікарні до лікарні».

Катерина Ющенко відвідала відділення невідкладної медичної допомоги, гематології, онкології, операційні кімнати, реанімацію.

Дитяча лікарня Філадельфії, заснована у 1855 році, є найстарішою дитячою лікарнею США. Саме з неї розпочиналася педіатрична медицина у Сполучених Штатах. Наразі у лікарні працюють 9 000 працівників, вона обслуговує понад 23 000 пацієнтів на рік.