Катерина Ющенко відвідала в Тбілісі Центральну університетську клініку

01.03.2007, 20:03 Версія для друку

1 березня 2007 року Голова Наглядової ради Міжнародного благодійного фонду «Україна 3000» пані Катерина Ющенко разом з дружиною Президента Грузії пані Сандрою Руловс відвідала будівництво Центральної університетської клініки в Тбілісі.

Пані Катерина Ющенко ознайомилася з проектною документацією клініки, ходом її створення та труднощами, які виникали при будівництві. На думку пані Катерини, грузинський досвід буде корисним при реалізації найбільшого благодійного проекту Фонду «Україна 3000» – створення та будівництва Дитячої лікарні майбутнього.

Будівництво клініки здійснюється на базі колишньої республіканської лікарні і має завершитися в травні 2007 року. В клініці створюється центр невідкладної допомоги, який зараз оснащується сучасною медичною апаратурою. Тут працюватимуть висококваліфіковані грузинські лікарі, багато з яких вже пройшли стажування у провідних клініках світу.

Пані Катерина Ющенко подарувала клініці ікону Божої матері з немовлям та український рушник.