Українська Русский English
 
 

Новини

Фонд «Дитяча лікарня майбутнього» продовжує налагодження партнерських відносин із медичними закладами США

12.04.2010, 15:39 Версія для друку
Вiдправити сторiнку на E-Mail

9 квітня 2010 року відбулася зустріч представників Благодійного фонду «Дитяча лікарня майбутнього» та медичних організацій штату Юта (США). З української сторони у зустрічі взяв участь співробітник Фонду «Дитяча лікарня майбутнього» Тарас Ткачук, з американського – керівник The Leavitt Institute For International Development Девід Левіт та доктор Роберт Лоуел, співробітник госпіталю Utah Valley Regional Medical Center, який входить до мережі лікувальних закладів штату Юта – Intermountaine Healthcare.

Сторони домовилися про продовження співпраці та подальшу розробку програми з організації стажування українських фахівців у мережі лікувальних закладів штату Юта. Враховуючи те, що до системи Intermountaine Healthcare входить 24 лікувальні заклади різного профілю, така співпраця дасть змогу організовувати обмін досвідом у будь-якій галузі медицини. Підтримка The Leavitt Institute For International Development у цьому напрямі є надзвичайно важливою, з огляду на організаційні заходи та часткове фінансування програми.

Нагадаємо, завдяки співпраці Фонду «Дитяча лікарня майбутнього» та The Leavitt Institute For International Development у лютому цього року відбулась перша поїздка українських фахівців до штату Юта.


Підтримати проект

Підтримати проект

Обери інформер

Допоможи дітям! Розмісти у себе баннер
Приклад інформера: