Українська Русский English
 
 

Новини

Відбулася робоча нарада представників Фонду «Дитяча лікарня майбутнього» та компанії «Elekta»

15.04.2010, 11:57 Версія для друку
Вiдправити сторiнку на E-Mail

Відбулася робоча нарада представників Фонду «Дитяча лікарня майбутнього» та компанії «Elekta»

14 квітня 2010 року співробітники Благодійного фонду «Дитяча лікарня майбутнього» провели робочу нараду з представниками компанії «Elekta».

Нагадаємо, у 2008 році компанія «Elekta» стала переможцем конкурсу на постачання обладнання в радіологічне відділення Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини. За умовами контракту, компанія, зокрема, бере на себе зобов’язання поставити два лінійні прискорювачі, комп’ютерний томограф для симуляції лікування, плануючу систему, систему управління радіологічним комплексом «MOSAIQ» та інше необхідне допоміжне обладнання.

Під час зустрічі сторони обговорили питання щодо стану реалізації проекту створення Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини та участі представників компанії «Elekta» в розробці проектної документації стадії «РД». Також було розглянуто перелік провідних клінік, які мають досвід у підготовці фахівців, що проводять лікувальні процедури на лінійних прискорювачах (радіофізики, радіотерапевти, клінічні онкологи тощо).

Процес підготовки та монтажу лінійного прискорювача


Підтримати проект

Підтримати проект

Обери інформер

Допоможи дітям! Розмісти у себе баннер
Приклад інформера: