Українська Русский English
 
 

Новини

Відбулася робоча зустріч представників Фонду «Дитяча лікарня майбутнього» та «Всеукраїнського реєстру донорів гемопоетичних стовбурових клітин»

22.04.2010, 16:46 Версія для друку
Вiдправити сторiнку на E-Mail

21 квітня 2010 року у приміщенні Благодійного фонду «Дитяча лікарня майбутнього» відбулася робоча зустріч з представниками «Всеукраїнського реєстру донорів гемопоетичних стовбурових клітин (кісткового мозку) МОЗ України». У зустрічі взяли участь Голова Наглядової ради Благодійного фонду «Дитяча лікарня майбутнього» Андрій Мирошніченко, член Наглядової ради Олександр Максимчук, член Правління Інна Голованчук та юрисконсульт Тарас Ткачук. «Всеукраїнський реєстр донорів гемопоетичних стовбурових клітин (кісткового мозку) МОЗ України» представляли директор Сергій Павленко та заступник директора Володимир Боголєпов.

Темою зустрічі було обговорення шляхів подальшої співпраці, а також перспективи поширення роботи Всеукраїнського реєстру донорів в інших областях України.

Сторони домовились, що до кінця травня 2010 року буде сформована та затверджена загальна концепція співпраці, яка визначатиме основні моменти взаємовідносин між усіма суб’єктами, задіяними в процесі наповнення бази даних Реєстру донорів гемопоетичних стовбурових клітин.

Також в рамках співпраці планується проведення круглого столу із фахівцями та профільними організаціями, які будуть залучені до процесу збору інформації про реальних та потенційних донорів в Україні, під час якого обговорюватимуться шляхи оптимізації та пришвидшення входження України до Всесвітньої асоціації донорів кісткового мозку.


Підтримати проект

Підтримати проект

Обери інформер

Допоможи дітям! Розмісти у себе баннер
Приклад інформера: