Українська Русский English
 
 

Новини

Олександр Максимчук взяв участь у програмі «Велика політика» на телеканалі «Інтер»

29.05.2010, 14:21 Версія для друку
Вiдправити сторiнку на E-Mail

Голова Правління Міжнародного благодійного фонду «Україна 3000» Олександр Максимчук взяв участь у програмі «Велика політика» з Євгенієм Кисельовим. Програма вийшла в ефір 28 травня 2010 року на телеканалі «Інтер».

Розповідаючи про реалізацію проекту «Дитяча лікарня майбутнього», Олександр Максимчук нагадав, що створення Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини ініційовано державою. «Фонд підтримав ініціативу уряду, ініціативу влади і закликав громадськість та великий бізнес долучитися до цього великого національного проекту», – сказав він, додавши, що одразу після проведення телемарафону у грудні 2006 року було прийнято рішення заключити угоду з Державним управлінням справами, яке, за постановою Кабміну 2006 року, було замовником будівництва.

«Гроші – є. Вони в державному «Укрексімбанку», всі до копійочки, і вони навіть примножені, – підкреслив Олександр Максимчук. – Чи будується ця лікарня? Звичайно, вона будується. Є техніка, закінчена інженерна підготовка ділянки. Ми дуже сподіваємося, що вся проектна документація має у швидкому часі вийти з експертизи. Відповідно, є гроші, є проект, є бажання будувати цю лікарню».

Отже, Фонд робить дуже багато, допомагаючи державі у створенні Центру. Фонд готовий і надалі підтримувати цю ініціативу, якщо вона буде продовжена діючою владою.


Підтримати проект

Підтримати проект

Обери інформер

Допоможи дітям! Розмісти у себе баннер
Приклад інформера: