Українська Русский English
 
 

Новини

Щотижневий звіт про роботи, проведені в рамках створення Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини (7-11 червня 2010 року)

11.06.2010, 15:22 Версія для друку
Вiдправити сторiнку на E-Mail

1. 10 червня відбулись робочі зустрічі щодо оснащення медичним та немедичним обладнанням неонатального відділення та відділення реанімації Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини.

Під час наради провідний науковий співробітник ІПАГу, лікар-неонатолог Тетяна Куріліна поділилась досвідом щодо використання реанімаційного обладнання та обладнання для виходжування новонароджених. Також лікар звернула увагу на оснащення приміщень для персоналу відділення.

Головний фахівець МОЗ з токсикології та екстреної медичної допомоги Борис Шерман надав свої зауваження щодо використання найсучаснішого обладнання для екстракорпоральних методів детоксикації. Лікар звернув увагу на кількість медсестринських постів, що допоможе у майбутньому більш оптимально організувати роботу відділення.

2. Триває робота з визначення типу «важкого» діагностичного обладнання, а саме – комп’ютерних томографів. Для цього проведено ряд зустрічей з фахівцями, які працюють з магнітно-резонансними та комп’ютерними томографами. Це дасть змогу оптимально підібрати тип томографів та додаткового обладнання, а також перелік діагностичних програм, що є вкрай важливим у вирішенні діагностичних завдань.

3. Детально опрацьовуються технологічні рішення лабораторного комплексу, банку крові та інших приміщень першого поверху центрального блоку для здійснення подальшого проектування.

4. За виключенням Відділення пересадки кісткового мозку, закінчено роботу з опрацювання технологічних рішень всіх палатних відділень Центру.


Підтримати проект

Підтримати проект

Обери інформер

Допоможи дітям! Розмісти у себе баннер
Приклад інформера: