Українська Русский English
 
 

Новини

Проект Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини презентовано на саміті The Building Exchange – BEX 2010

11.06.2010, 17:44 Версія для друку
Вiдправити сторiнку на E-Mail

7-9 червня 2010 року у Брюсселі (Бельгія) пройшов щорічний саміт The Building Exchange – BEX 2010. Саміти BEX традиційно збирають керівників провідних інституцій, закладів, організацій із різних країн Європи та світу, які обговорюють нагальні проблеми сучасного будівництва та дизайну.

Цьогорічний саміт присвячений питанням екології та збереження довкілля. Зокрема, на саміті відбулися презентації провідних інноваційних проектів як складових сталих екосистем Великої Британії, Бельгії, Угорщини, Франції, Нідерландів, Данії, Німеччини, України, Польщі, Норвегії, Португалії, Італії та інших країн.

Учасники саміту обговорювали багато аспектів охорони навколишнього середовища, його захисту від техногенного впливу інтенсивного розвитку промисловості.

Присутні на саміті представники Єврокомісії та Європарламенту підкреслювали, що в умовах загальної глобалізації дуже важливим є гармонічне співіснування людини та природи, тому екологічні акценти обов’язково повинні бути в усіх нових проектах, сучасне будівництво повинно бути екологічним та енергозберігаючим.

Значною мірою це стосується і медичних закладів. Сьогодні у провідних країнах світу нові проекти будівництва сертифікуються за так званою програмою LEED – Leadership in Energy and Environmental Design (лідерство в енергозбереженні та екодизайні).

На саміті була присутні Голова Правління фонду «Дитяча лікарня майбутнього», доктор медичних наук Віра Павлюк. Вона виступила із презентацією проекту Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини.

Під час обговорення презентації підкреслювалося, що проект майбутньої дитячої лікарні відповідає сучасним вимогам «green hospital». Також учасники саміту зазначили, що формула успіху проекту Центру – це виважене поєднання економічних та екологічних аспектів дизайну закладу охорони здоров’я для дітей, відповідність сучасним будівельним стандартам.

Учасники саміту BEX визнали проект Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини одним з найкращих в Європі.


Підтримати проект

Підтримати проект

Обери інформер

Допоможи дітям! Розмісти у себе баннер
Приклад інформера: