Українська Русский English
 
 

Новини

Фонд «Україна 3000» поінформував депутата Яворівського щодо ходу реалізації проекту «Дитяча лікарня майбутнього»

02.07.2010, 12:30 Версія для друку
Вiдправити сторiнку на E-Mail

Міжнародний благодійний фонд «Україна 3000» у встановленому законодавством порядку відповів на запит народного депутата України Володимира Яворівського щодо ходу реалізації проекту «Дитяча лікарня майбутнього». Депутата, зокрема, цікавила інформація щодо земельної ділянки, збору, розміщення та використання коштів, а також перспективи проекту.

Так, Фонд «Україна 3000» нагадує, що земельна ділянка для будівництва Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини (Дитячої лікарні майбутнього) за адресою: вул. Академіка Заболотного, 21 у Голосіївському районі м. Києва відведена Клінічній лікарні «Феофанія» Державного управління справами рішенням Київської міської ради № 49/1104 від 19.02.2009 р.

Щодо строків реалізації проекту Фонд зазначає, що вирішення цього питання на даному етапі залежить в першу чергу від держави. «Хочемо акцентувати, що у 2009 році державний бюджет України не передбачав статті витрат на початок будівництва Центру, – йдеться у відповіді. – На жаль, цього року статті витрат на будівництво Центру в бюджеті також не були передбачені. Таким чином, вирішення питання щодо термінів завершення будівництва та введення в експлуатацію «Дитячої лікарні майбутнього» залежить від його фінансування або за рахунок державного бюджету, або шляхом залучення державою додаткових ресурсів через сучасні механізми, такі як державно-приватне партнерство. В будь-якому випадку, для впровадження такого загальнонаціонального проекту необхідна консолідація зусиль законодавчого рівня, виконавчої влади та громадськості».

Також повідомляється, що Благодійний фонд «Дитяча Лікарня майбутнього» вже отримав понад 200 дозволів, рішень, погоджень, протоколів, експертних висновків та інших дозвільних документів, які, нарешті, дозволили у 2009 році техніці вийти на будівельний майданчик та розпочати підготовчі роботи. На даний момент підготовчі роботи на ділянці практично виконані: проведено інженерну підготовку ділянки, зроблено необхідні геологічні, геодезичні, санітарно-епідеміологічні та інші вишукування. На сьогодні проектно-кошторисна документація Центру, розроблена в повному обсязі, перебуває на завершальній стадії комплексної державної експертизи в державному підприємстві «Спеціалізована державна експертна організація – Центральна служба Української державної будівельної експертизи» (ДП «Укрдержбудекспертиза»). У відповіді підкреслюється, що Благодійний фонд «Дитяча лікарня майбутнього» готовий взяти на себе фінансування початку будівельних робіт, зокрема спорудження «0» циклу Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини.

Окрім цього, дані докладні відповіді по фінансових та організаційних питаннях.

«Приємно, що реалізація благодійної програми «Дитяча лікарня майбутнього» привертає увагу народних депутатів, оскільки нещодавно на адресу Фонду надійшов запит Вашого колеги, народного депутата України Писаренка В.В., якому було надано вичерпну відповідь стосовно організації перевірки збору та витрачання коштів, пов’язаних з реалізацією даного проекту», – йдеться у відповіді.

Повний текст відповіді на депутатський запит Володимира Яворівського

Фінансовий звіт БФ «Дитяча Лікарня майбутнього» за 2006 – I квартал 2010 рр.

Узагальнена інформація про фінансування Проекту основними благодійниками


Підтримати проект

Підтримати проект

Обери інформер

Допоможи дітям! Розмісти у себе баннер
Приклад інформера: