Щотижневий звіт про роботи, проведені в рамках створення Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини (12-16 липня 2010 року)

19.07.2010, 12:02 Версія для друку

Проведено роботу з вивчення рекомендацій міжнародних асоціацій педіатрів щодо оснащення лікарняним світлом палатних відділень Центру. Ці рекомендації дають можливість покращити умови праці для співробітників лікарні, не погіршуючи умов перебування пацієнтів у палатах. Особливого опрацювання це питання потребує у реанімаційному та неонатальному відділеннях Центру, де в одній палаті перебуває більше ніж два пацієнти. Рекомендації фахівців увійдуть до Технічного завдання по розділу «Внутрішнє електооснащення Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини».

Проведено робоче засідання з фахівцями в галузі перинатальних технологій щодо мікропланування та оснащення пологових залів та індивідуальних пологових палат Центру.