Українська Русский English
 
 

Новини

Правління Фонду «Дитяча лікарня майбутнього» закликає депутатів Верховної Ради України сприяти якнайшвидшому створенню лікарні

20.07.2010, 14:16 Версія для друку
Вiдправити сторiнку на E-Mail

Останнім часом деякі ЗМІ розповсюдили вислів депутата Верховної Ради України від «Народної самооборони» Геннадія Москаля щодо створення Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини, «Дитячої лікарні майбутнього». Серед іншого, пан Москаль взяв на себе сміливість стверджувати, що «гроші – пропали» і поповнив довгий список діячів, які закликали правоохоронні та контролюючі органи перевірити «цю історію».

Правління Благодійного фонду «Дитяча лікарня майбутнього» глибоко стурбоване рівнем поінформованості пана Москаля у питанні, про яке він розмірковує. По-перше, Фонд працює відкрито і прозоро, і вся інформація про його роботу знаходиться у вільному доступі. По-друге, з подачі окремих народних обранців Фонд неодноразово зазнавав перевірок прокуратури, податкової інспекції, СБУ тощо, і в його діяльності не було виявлено нічого протизаконного. Отже, якщо пана Москаля так непокоїть це питання, він міг би поспілкуватися зі своїми колегами й отримати всю необхідну інформацію від них.

Вчергове запевняємо всіх, кого це цікавить, що будівництво лікарні відбувається за графіком. На земельній ділянці закінчені підготовчі роботи, найближчим часом проектна документація вийде з комплексної державної експертизи. Докладнішу інформацію про проект, етапи його реалізації та фінансову документацію можна знайти на сайті «Дитячої лікарні майбутнього».

Хочеться вірити, що висловлювання пана Москаля викликані нестачею інформації, що він просто не встиг ознайомитися з останніми зрушеннями у ході реалізації проекту.

Правління Благодійного фонду «Дитяча лікарня майбутнього» закликає депутатів Верховної Ради України, як представників держави – замовника будівництва Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини – сприяти якнайшвидшому створенню цієї лікарні. Наприклад, розглянути можливість виділення бюджетних коштів на її будівництво. Наразі своїми запитами народні обранці гальмують процес створення лікарні, а висловлюючись так, як робить це пан Москаль, – втягують цей вкрай необхідний Україні проект у брудні політичні ігрища. Це дуже дивно і сумно.

Як повідомлялося, станом на 1 травня 2010 року надходження на рахунки Благодійного фонду «Дитяча лікарня майбутнього» склали 134 937 751 гривню 03 копійки. Сума видатків – 51 772 157 гривень 07 копійок. На рахунках – 83 165 593 гривні 96 копійок. Пасивні доходи – 36 298 639 гривень 93 копійки.

Ми завжди відкриті до співпраці із ЗМІ і готові надати будь-яку інформацію.


Підтримати проект

Підтримати проект

Обери інформер

Допоможи дітям! Розмісти у себе баннер
Приклад інформера: