Українська Русский English
 
 

Новини

Щотижневий звіт про роботи, проведені в рамках створення Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини (30 серпня – 3 вересня 2010 року)

03.09.2010, 10:44 Версія для друку
Вiдправити сторiнку на E-Mail

Проведено роботу з вивчення рекомендацій міжнародних асоціацій акушерів-гінекологів щодо пологових залів та операційних для кесарського розтину. Велику увагу в цих документах приділено технологічним процесам, а саме: оснащенню, повітрообміну, ламінарним потокам, освітленню, регулюванню температури та вологості в приміщеннях. Температура є одним з головних параметрів роботи пологових залів, виходячи з того, що вологе тіло новонародженої дитини швидко втрачає тепло, що в подальшому може призвести до відповідних наслідків. Слід зауважити, що так само небезпекою може стати й перегрівання малюка.

Окрім цього, отримано важливі рекомендації акушерів-гінекологів щодо оснащення процедурних, кабінетів поліклінічного прийому та роботи лабораторно-діагностичної групи.

Рекомендації міжнародних асоціацій будуть враховані під час розробки робочої документації Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини.


Підтримати проект

Підтримати проект

Обери інформер

Допоможи дітям! Розмісти у себе баннер
Приклад інформера: