Українська Русский English
 
 

Новини

На запрошення Фонду «Україна 3000» в Україні перебуває відомий швейцарський лікар і політик Гвідо Цех

22.11.2010, 21:29 Версія для друку
Вiдправити сторiнку на E-Mail

З 22 по 24 листопада 2010 року в Києві на запрошення Міжнародного благодійного фонду «Україна 3000» перебуває відомий швейцарський лікар і політик Гвідо Цех. Німецький фахівець відвідує Україну з робочою поїздкою, головна мета якої – ознайомлення з проектом створення Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини. Разом із доктором Цехом Україну відвідує засновник швейцарського Клубу ділових людей «Віденмоос» Фреді Бюлер.

22 листопада 2010 року співробітники Фонду «Дитяча лікарня майбутнього» представили швейцарським гостям проект Центру. Презентацію провели Голова Правління Фонду «Дитяча лікарня майбутнього» Віра Павлюк і Голова Правління Фонду «Україна 3000» Олександр Максимчук.

Доктор Гвідо Цех високо оцінив проект Центру. Він висловив переконання, що цей проект має бути зреалізований в Україні, і поділився власним досвідом створення Центру параплегічних досліджень у Нотвіллі.

Гвідо Цех відомий як автор концепту комплексної реабілітації хворих на ДЦП. Заснований ним у 1975 році Швейцарський фонд параплегіків є визнаною в світі благодійною організацією, яка допомагає у наданні комплексної реабілітації людям людей з ураженнями хребта. У 1980 році заснував Швейцарське об’єднання параплегіків – організацію самодопомоги хворих на ДЦП. Сьогодні вона налічує близько 100 тисяч членів, об’єднаних у 27 клубів. У 2002 році відкрив у Нотвілі Швейцарський центр параплегічних досліджень – найбільшу в Європі спеціалізовану клініку і науково-дослідний центр, де застосовуються сучасні методики реабілітації для людей з ураженнями хребта.

У травні 2010 року Віктор і Катерина Ющенко відвідали Центр параплегічних досліджень. Нинішній візит доктора Цеха відбувається у рамках співпраці між Центром та Фондом «Україна 3000».


Підтримати проект

Підтримати проект

Обери інформер

Допоможи дітям! Розмісти у себе баннер
Приклад інформера: