Українська Русский English
 
 

Новини

Віктор Ющенко і Гвідо Цех відвідали будівельний майданчик Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини

23.11.2010, 17:38 Версія для друку
Вiдправити сторiнку на E-Mail

23 листопада 2010 року відомий швейцарський лікар і політик Гвідо Цех, який перебуває в Україні на запрошення Міжнародного благодійного фонду «Україна 3000», відвідав будівельний майданчик Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини.

На місці будівництва Центру відбулася робоча зустріч, в якій взяли участь доктор Гвідо Цех, Третій Президент України Віктор Ющенко, Голова Наглядової ради Фонду «Україна 3000» пані Катерина Ющенко, Генеральний директор корпорації «Альтіс-Холдинг» Олександр Глімбовський, Голова Правління Фонду «Україна 3000» Олександр Максимчук, а також засновник швейцарського Клубу ділових людей «Віденмоос» Фреді Бюлер.

Під час зустрічі сторони порушили широкий спектр питань, пов’язаних із створенням Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини. Представники Фонду «Україна 3000» і корпорації «Альтіс-Холдинг» ознайомили членів швейцарської делегації з ходом реалізації цього проекту. На сьогодні завершені підготовчі роботи на будівельному майданчику, проектно-кошторисна документація отримала позитивний висновок Комплексної державної експертизи. Тепер реалізація проекту залежить від того, яке рішення щодо його подальшої долі прийме держава як замовник будівництва.

Доктор Гвідо Цех дав найвищу оцінку проекту Центру і роботам, проведеним на попередніх етапах його реалізації. За його словами, цей проект унікальний, він має бути здійснений в Україні. Він також висловив думки щодо подальшої реалізації та навів приклади різних моделей функціонування подібних об’єктів у світі.

Віктор Ющенко підкреслив, що на даному етапі участь держави в реалізації цього проекту є вкрай важливою. На його думку, створення такої лікарні значно підвищить імідж Україні на міжнародній арені. На переконання Віктора Ющенка, держава повинна зробити все, щоб українські діти мали змогу лікуватися вдома.

Гвідо Цех перебуває в Україні з 22 по 24 листопада 2010 року на запрошення Фонду «Україна 3000». Разом із доктором Цехом Україну відвідує засновник швейцарського Клубу ділових людей «Віденмоос» Фреді Бюлер.

Раніше 23 листопада Гвідо Цех відвідав Український медичний центр медико-соціальної реабілітації дітей з органічним ураженням нервової системи МОЗ України та зустрівся з його керівником Володимиром Мартинюком. Український фахівець ознайомив швейцарського гостя з роботою Центру та продемонстрував деякі реабілітаційні методики, які тут застосовуються.

22 листопада Гвідо Цех і Фреді Бюлер зустрілися з представниками фондів «Україна 3000» і «Дитяча лікарня майбутнього», які провели презентацію проекту Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини.


Підтримати проект

Підтримати проект

Обери інформер

Допоможи дітям! Розмісти у себе баннер
Приклад інформера: