Українська Русский English
 
 

Новини

Представники Фонду «Дитяча лікарня майбутнього» ознайомились з роботою Українського дитячого центру клінічної токсикології лікарні «ОХМАТДИТ»

08.12.2010, 17:56 Версія для друку
Вiдправити сторiнку на E-Mail

Днями представники Благодійного фонду «Дитяча лікарня майбутнього» відвідали Український дитячий центр клінічної токсикології на базі Національної дитячої спеціалізованої лікарні «ОХМАТДИТ»

Керівник центру, головний фахівець МОЗ з токсикології та екстреної медичної допомоги Борис Шейман розповів про етапи створення центру, його реконструкцію та перспективи розвитку. Надзвичайно цікавим було побачити, як у центрі впроваджено новітні медичні технології, як працює надсучасне медичне обладнання. Приємно відзначити, що деякі «новинки», реалізовані у центрі, Борис Семенович запозичив під час свого стажування у Медичному центрі «Sedars Sinai», котре було організоване за сприяння Фонду.

Український дитячий центр клінічної токсикології було створено як лікувально-діагностичну, методичну та освітянську базу з клінічної токсикології, яка в найближчий час повинна стати центральним закладом та координаційним осередком системи токсикологічної допомоги дитячому населенню країни. Також Центр надаватиме медичну допомогу при виникненні надзвичайних ситуацій. Тут створено п’ять відділень – гострої інтоксикації, хронічної інтоксикації, хіміко-токсикологічної діагностики, медицини катастроф та психологічної допомоги.


Підтримати проект

Підтримати проект

Обери інформер

Допоможи дітям! Розмісти у себе баннер
Приклад інформера: