Українська Русский English
 
 

Новини

За підтримки Фонду «Україна 3000» делегація Житомирського інституту медсестринства побувала у м. Тбілісі

02.03.2011, 17:14 Версія для друку
Вiдправити сторiнку на E-Mail

У січні 2011 року за підтримки Міжнародного благодійного фонду «Україна 3000» відбулася робоча поїздка делегації Житомирського інституту медсестринства на чолі з ректором інституту, професором Віктором Шатило до м. Тбілісі (Грузія).

Під час поїздки житомиряни ознайомилися з роботою медичних закладів Грузії. Особливу увагу було надано роботі Навчально-тренувального центру для медичних працівників. Тут підвищують кваліфікацію з невідкладної медичної допомоги як лікарі, так і медичні сестри та фельдшери з усієї Грузії. Центр обладнаний сучасними тренувальними манекенами, моделями для імітації серцево-легеневої реанімації тощо.

Крім того, під час візиту відбулося обговорення нагальних проблем розвитку медсестринської справи в трьох країнах – Грузії, США та Україні. З американської сторони участь у ній взяли видатний професор Кеннет Уолкер та його учень Арчіл Уліндашвілі, які представляють Школу медицини Університету Еморі (США).

Слід зазначити, що партнерство між медичними закладами Грузії та штату Джорджія (США) за активної участі професора Уолкера є дуже плідним. Завдяки багаторічним зусиллям професора Уолкера майже повністю модернізована медсестринська справа в Грузії. Про результати цього проекту Арчіл Уліндашвілі доповідав на щорічній конференції Програми «Від лікарні до лікарні» в грудні 2008 року.


Підтримати проект

Підтримати проект

Обери інформер

Допоможи дітям! Розмісти у себе баннер
Приклад інформера: