Українська Русский English
 
 

Новини

Обережно! В інтернеті – новий виток брехні про «Дитячу лікарню майбутнього»

18.10.2011, 10:22 Версія для друку
Вiдправити сторiнку на E-Mail

БФ «Дитяча лікарня майбутнього» звертає увагу на новий виток брехні, яку розповсюджують деякі несвідомі блогери і яку транслюють певні ЗМІ, що в погоні за сенсацією не дають собі труда перевірити інформацію.

Днями в інтернеті з’явилося фото плакату зразка 2006 року із закликом збирати кошти на «Дитячу лікарню майбутнього», буцімто нещодавно розміщеного у відділеннях Ощадбанку. У 2006 році, перед телемарафоном «Дитяча лікарня майбутнього», Фонд просив банки поширити цей плакат, тож припускаємо, що кілька екземплярів могли залишитися деінде у відділеннях Ощадбанку.

Звертаємо увагу, що на цьому плакаті вказані неіснуючі банківські реквізити. Нагадаємо, ще у 2009 році БФ «Дитяча лікарня майбутнього» перевів у повному обсязі зібрані благодійні кошти з «Трансбанку» до державного «Укрексімбанку» та закрив усі рахунки в «Трансбанку».

Наразі ми звернулися з офіційним листом до центрального апарату Ощадбанку з проханням з’ясувати ситуацію. Це мало б зробити будь-яке свідоме ЗМІ, перш ніж ретранслювати матеріал, викладений у блозі.

Не хочеться вірити, що блогер свідомо розпалює ненависть в українському суспільстві, публікуючи завідомо брехливу інформацію.

Ще раз нагадуємо, БФ «Дитяча лікарня майбутнього» завжди відкритий до діалогу і готовий надати будь-яку інформацію щодо проекту створення Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини.


Підтримати проект

Підтримати проект

Обери інформер

Допоможи дітям! Розмісти у себе баннер
Приклад інформера: