Українська Русский English
 
 

Новини

Благодійний фонд «Дитяча лікарня майбутнього» закликає політиків конструктивно сприяти реформуванню української медицини

20.10.2011, 16:38 Версія для друку
Вiдправити сторiнку на E-Mail

20 жовтня 2011 року із ЗМІ стало відомо, що народний депутат України Г.Москаль направив звернення до Генеральної прокуратури України щодо проекту створення Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини «з проханням провести ретельну перевірку всіх обставин так і не розпочатого будівництва і встановити, куди поділися зібрані благодійні кошти».

Нагадаємо, Благодійний фонд «Дитяча лікарня майбутнього» за останні роки пройшов перевірки багатьох контролюючих органів, серед яких – КРУ, прокуратура, податкова адміністрація тощо.

Так, БФ «Дитяча лікарня майбутнього», за поданням Генеральної прокуратури України, неодноразово перевіряла прокуратура міста Києва (на запити депутатів Т.Чорновола, В.Писаренка, П.Симоненка, а також у відповідь на лист Голови Верхової Ради В.Литвина). Також на запит депутата Писаренка перевірку Фонду здійснило Головне управління в місті Києві Управління державної служби боротьби з економічною злочинністю. На доручення прокуратури Подільського району Києва Фонд перевірило Подільське районне управління Головного управління МВС України у місті Києві. Окрім того, депутатський запит з питання створення «Дитячої лікарні майбутнього» до пані Катерини Ющенко направив депутат В.Яворівський.

Підкреслюємо, що жодна з перевірок не виявила ніяких порушень в роботі Фонду. Була ретельно перевірена уся документація Фонду і засвідчено, що благодійна програма реалізується в рамках закону, благодійні кошти використовуються виключно за цільовим призначенням, а бюджетних коштів у проекті задіяно не було.

Правління та Наглядова рада БФ «Дитяча лікарня майбутнього» закликають народних депутатів та політиків, які зацікавлені у вирішенні проблем охорони здоров’я материнства і дитинства, конструктивно сприяти державі в реалізації проекту створення Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини.


Підтримати проект

Підтримати проект

Обери інформер

Допоможи дітям! Розмісти у себе баннер
Приклад інформера: