Українська Русский English
 
 

Новини

Благодійні кошти, зібрані на створення «Дитячої лікарні майбутнього», нікуди не зникли. Вони знаходяться в державному «Укрексімбанку»

26.10.2011, 15:13 Версія для друку
Вiдправити сторiнку на E-Mail

Проект створення Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини привертає все більше уваги з боку народних депутатів України.

Як повідомив «УНІАН», 26 жовтня 2011 року ще один народний обранець «вніс на розгляд парламенту проект постанови «Про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування фактів зникнення благодійних коштів на будівництво «Дитячої лікарні майбутнього».

У зв’язку з цим Благодійний фонд «Дитяча лікарня майбутнього» ще раз інформує.

Благодійні кошти, зібрані на створення Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини («Дитячої лікарні майбутнього»), нікуди не зникли. Усі вони знаходяться у державному «Укрексімбанку», за виключенням коштів, що пішли на реалізацію проекту.

Звертаємо також увагу на те, що невеликі внески від фізичних осіб склали усього 6% від загальної суми благодійних надходжень. На жаль, Фонд «Дитяча лікарня майбутнього» не має можливості особисто звітувати перед кожним з тисяч громадян, які долучилися до створення лікарні. Але вся фінансова звітність, медичне завдання, повний опис проекту, перебіг подій в новинах – доступно на офіційному сайті проекту www.likarnya.org.ua.

Левову частку – 94% – складають кошти великих донорів. Усі вони входять в Опікунську раду проекту. Фонд «Дитяча лікарня майбутнього» підтримує з ними постійний контакт, і вони розуміють кожен крок у реалізації проекту. Узагальнена інформація про фінансування проекту основними благодійниками також розміщена на офіційному сайті «Дитячої лікарні майбутнього».

Правління та Наглядова рада БФ «Дитяча лікарня майбутнього» в черговий раз закликають народних депутатів та політиків, які зацікавлені у вирішенні проблем охорони здоров’я материнства і дитинства, конструктивно сприяти державі в реалізації проекту створення Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини.


Підтримати проект

Підтримати проект

Обери інформер

Допоможи дітям! Розмісти у себе баннер
Приклад інформера: