Українська Русский English
 
 

Новини

«Оглядач»: «Керівник фонду «Лікарня майбутнього»: ми перевірок не боїмося»

26.10.2011, 18:26 Версія для друку
Вiдправити сторiнку на E-Mail

Гроші, що залишилися від благодійних внесків і телемарафону, що надходили на будівництво «Лікарні майбутнього», перебувають на рахунках в «Укрексімбанку».

Олександр Максимчук, голова правління благодійного фонду «Лікарня майбутнього», сказав в інтерв’ю «Оглядачеві», що решта грошей, які надходили на будівництво лікарні, перебувають на рахунках у державному банку «Укрексімбанк».

«Гроші надходили від олігархів, політиків – це 94%. А 6% – від звичайних українських громадян. Всі прізвища людей, які вносили гроші, якщо внески були неанонімні, опубліковані на нашім сайті, – говорить Максимчук. – Із цих грошей залишилося близько 72 млн. гривень. Гроші були витрачені на розвиток проекту».

Перевірок і комісій фонд не боїться.

«Перевірка фонду не страшна, нам нема чого приховувати. Нас постійно перевіряє податкова інспекція. Крім того, всі звіти є на сайті фонду. До того ж, як тільки згадують про лікарню, піднімається нова хвиля, і до неї з’являється інтерес. Питання ж, чому дотепер «Лікарня майбутнього» не побудована, треба задавати не фонду, а державі. Ми підписали договір, де чітко сказано, що наш фонд надає допомогу державі в організації будівництва лікарні, але замовником є ДУС. І вони повинні відповідати на запитання, чому її дотепер немає. Я думаю, що депутатам треба не мильні бульбашки пускати, а звернутися в Адміністрацію Президента, у те ж ДУС, і запитати, де лікарня», – говорить Максимчук.

Нагадаємо, народний депутат від НУНС Кирило Куликов вніс сьогодні на розгляд парламенту проект «Про створення Тимчасової слідчої комісії ВР про питання розслідування фактів зникнення благодійних коштів на будівництво «Дитячої лікарні майбутнього».

Ольга Байвидович, «Оглядач»


Підтримати проект

Підтримати проект

Обери інформер

Допоможи дітям! Розмісти у себе баннер
Приклад інформера: