Українська Русский English
 
 

Новини

Благодійний фонд «Дитяча лікарня майбутнього» платив за роботи, які мали фінансуватися з державного бюджету

08.11.2011, 18:35 Версія для друку
Вiдправити сторiнку на E-Mail

Благодійний фонд «Дитяча лікарня майбутнього» вдячний народним депутатам України за інтерес до роботи і звітності фонду. Аналіз фінансового звіту – перший крок до більш глибокого розуміння проекту, вивчення його особливостей, усвідомлення його важливості, переваг і потреб.

Ще раз підкреслюємо, що благодійні кошти використовувалися виключно за цільовим призначенням – тільки у рамках робіт, безпосередньо пов’язаних із проектом. Основна частина грошей була витрачена на проектні роботи. Оскільки їх виконувала іноземна компанія – французько-британський консорціум BDPgroupe6 – Благодійний фонд «Дитяча лікарня майбутнього», по закону, змушений був сплатити по проекту податок на додану вартість (ПДВ).

Звертаємо увагу народних депутатів, що з благодійних грошей були сплачені роботи, які мала фінансувати держава – інженерна підготовка ділянки. Оскільки на момент початку будівництва в державний бюджет не були закладені кошти на будівництво Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини, то зі згоди й за дорученням Опікунської ради було вирішено розпочати будівництво за благодійний кошт.

Окрім того, Фонд проводив безпрецедентні за своєю відкритістю конкурси – на відбір генерального проектувальника, генерального підрядника, постачальника важкого радіологічного обладнання. Згідно із законом, Фонд організував громадські слухання щодо проекту створення Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини. До роботи Фонду була залучена велика кількість кращих фахівців – медиків, будівельників, архітекторів та спеціалістів у багатьох інших сферах.

Радимо народним обранцям також ознайомитися з протоколом 2006 року про розподіл обов’язків між учасниками реалізації проекту, на основі якого у 2007 році був укладений договір про співпрацю між Фондом і ДУС. Варті уваги тристоронній договір між Фондом, ДУС і лікарнею «Феофанія» та позитивний висновок комплексної державної експертизи. А для тих, хто не вірить, що зібрані кошти знаходяться в банку, Фонд «Дитяча лікарня майбутнього» публікує банківські довідки про стан рахунків. Всі ці та багато інших документів розміщені на офіційному сайті проекту www.likarnya.org.ua.


Підтримати проект

Підтримати проект

Обери інформер

Допоможи дітям! Розмісти у себе баннер
Приклад інформера: