Українська Русский English
 
 

Новини

Благодійний фонд «Дитяча лікарня майбутнього» оголошує конкурс на закупівлю високотехнологічного обладнання

10.11.2011, 19:07 Версія для друку
Вiдправити сторiнку на E-Mail

Благодійний фонд «Дитяча лікарня майбутнього» оголошує конкурс на закупівлю сучасного високотехнологічного медичного обладнання.

До участі в конкурсі запрошуються фізичні або юридичні особи, незалежно від форми власності, місця реєстрації та розташування, які підтвердять намір взяти участь у конкурсі шляхом подання конкурсної пропозиції відповідно до Конкурсних умов.

Конкурсні умови

Учасники конкурсу надсилають пропозиції за адресою: вул. Спаська, 37, м. Київ, 04070, Україна.

Кінцевий термін подання пропозицій – 23 листопада 2011 року, до 12:00 за київським часом. У разі надсилання пропозиції поштовим зв’язком, лист повинен надійти до зазначеної години.

Розкриття конкурсних пропозицій відбудеться у приміщенні Фонду «Дитяча лікарня майбутнього» 23 листопада 2011 року, о 12:00 за київським часом.

Фонд «Дитяча лікарня майбутнього» звертається до майбутніх учасників конкурсу з проханням враховувати благодійні засади, на яких відбувається конкурс. Ми будемо дуже вдячні, якщо учасники конкурсу з розумінням поставляться до цієї акції і нададуть максимально можливі знижки.

Закупівля обладнання відбувається в рамках Благодійної програми БФ «Дитяча лікарня майбутнього» (допомога державі у створенні Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини) та у відповідності з медичною програмою Центру.


Підтримати проект

Підтримати проект

Обери інформер

Допоможи дітям! Розмісти у себе баннер
Приклад інформера: