Українська Русский English
 
 

Новини

Гроші тисяч благодійників рятуватимуть життя дітей вже сьогодні – Олександр Максимчук

11.11.2011, 13:56 Версія для друку
Вiдправити сторiнку на E-Mail

Обладнання, яке закуповує Благодійний фонд «Дитяча лікарня майбутнього», вже сьогодні допоможе вирішити найгостріші проблеми дитячої медицини. Про це заявив Голова Правління Фонду Олександр Максимчук.

«Закупівля устаткування відбувається у відповідності з медичною програмою Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини і в рамках Благодійної програми «Дитяча лікарня майбутнього», – сказав Олександр Максимчук. – В очікуванні рішення замовника будівництва Центру – держави, Правління і Наглядова рада Фонду «Дитяча лікарня майбутнього» вирішили спрямувати частину благодійних коштів на придбання медичного устаткування. Фактично ми починаємо закупівлю обладнання для Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини».

За словами Олександра Максимчука, обладнання буде закуплено на гроші, отримані від дрібних благодійників та через SMS. «Десятки тисяч українців перераховували кошти на цей проект. Вони хочуть, щоб їхні внески повертали здоров’я дітям України. А це можна зробити, не очікуючи, коли буде побудований Всеукраїнський центр. Гроші, які ми спрямуємо на закупівлю обладнання, – це всі внески громадян України та колективів різних установ, що надійшли через банки, поштовими переказами та за допомогою SMS, плюс нараховані на ці гроші відсотки», – сказав він.

Апаратура буде передана у тимчасове користування до Інституту педіатрії, акушерства і гінекології АМН України та дитячого відділення Національного інституту раку. «Ці установи надіслали нам заявки, де вказали перелік необхідного обладнання – він повністю вкладається у рамки медичної програми Центру. Облаштовуючи провідні українські клініки, ми допомагаємо вирішити найгостріші проблеми дитячої медицини вже сьогодні», – зазначив Олександр Максимчук.

Він підкреслив, що все придбане устаткування залишиться на балансі Фонду «Дитяча лікарня майбутнього».

Нагадаємо, 10 листопада 2011 року Благодійний фонд «Дитяча лікарня майбутнього» оголосив конкурс на закупівлю сучасного високотехнологічного медичного обладнання.


Підтримати проект

Підтримати проект

Обери інформер

Допоможи дітям! Розмісти у себе баннер
Приклад інформера: