На конкурс, оголошений БФ «Дитяча лікарня майбутнього», надійшло 13 заявок

23.11.2011, 15:51 Версія для друку

Відбулося розкриття пропозицій, представлених на конкурс на закупівлю сучасного високотехнологічного медичного обладнання, який проводить Благодійний фонд «Дитяча лікарня майбутнього». Захід пройшов 23 листопада 2011 року в Києві, у приміщенні Фонду «Дитяча лікарня майбутнього».

До складу Конкурсного комітету увійшли представники Фонду «Дитяча лікарня майбутнього». Також до роботи Конкурсного комітету запрошені експерти – фахівці Інституту педіатрії, акушерства і гінекології АМН України, Національного інституту раку, інших організації.

Отже, на конкурс було подано 13 пропозицій – від фізичної особи підприємця Кринецької Катерини Михайлівни, ТОВ «Лаб-Універсум», ТОВ «Терра-Мед», ТОВ «ІнтерМед», ТОВ «Укрдіагностика», ТОВ «ЕКОМЕД МЮНХЕН ХАУС», ТОВ «Азаріс», ТОВ «Профімед-сервіс», ТОВ «БТЛ-Україна», ТОВ «Медсервіс-Гарант», ПАТ «Луч АО», ТОВ «Медінвестбуд» і ТОВ «Анна-Мед».

Усі пропозиції відповідали конкурсним вимогам, тож всі учасники допущені до участі в конкурсі.

Конкурсний комітет прийняв рішення про створення Експертної комісії для опрацювання конкурсних пропозицій. Експертна комісія вивчатиме пропозиції до 2 грудня 2011 року.

2 грудня планується провести заключне засідання конкурсного комітету, під час якого будуть оголошені результати конкурсу.

Нагадаємо, закупівля обладнання відбувається в рамках Благодійної програми БФ «Дитяча лікарня майбутнього» (допомога державі у створенні Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини) та у відповідності з медичною програмою Центру. Відповідний конкурс було оголошено 10 листопада 2011 року.