Українська Русский English
 
 

Новини

Оголошені переможці конкурсу на закупівлю медичного обладнання від БФ «Дитяча лікарня майбутнього»

02.12.2011, 12:31 Версія для друку
Вiдправити сторiнку на E-Mail

2 грудня 2011 року відбулося підсумкове засідання Конкурсного комітету конкурсу на закупівлю сучасного високотехнологічного медичного обладнання, який проводить Благодійний фонд «Дитяча лікарня майбутнього». На заході були присутні члени Конкурсного комітету та представники компаній, які брали участь у конкурсі.

Порядком денним засідання було оголошення результатів конкурсу на закупівлю медичного обладнання, яке планується встановити у провідних медичних центрах України.

Конкурсний комітет розглянув подані пропозиції та оголосив конкурс таким, що відбувся. Було вирішено провести закупівлі у наступних компаній:

  1. ФОП Кринецька Катерина Михайлівна (апарат ШВЛ (педіатричний) з ручним управлінням вентиляцією).
  2. ТОВ «ЕКОМЕД МЮНХЕН ХАУС» (електро-хірургічна установка та діатермокоагулятор з електроножем).
  3. ТОВ «Медсервіс-Гарант» (стіл операційний гідравлічний універсальний).
  4. ТОВ «ІнтерМед» (набір для фетоскопії).
  5. ТОВ «Терра-Мед» (гемоаналізатор та фотометр для біохімічної лабораторії).
  6. ТОВ «Азаріс» (наркозно-дихальний апарат для новонароджених високого класу, монітор кардіо-реанімаційний, монітор кардіо-реанімаційний вищого рівня, центральна моніторна станція, апарат штучної вентиляції легень для новонароджених високого класу, інкубатор для новонароджених високого класу, відкрита реанімаційна система для новонароджених, портативний аспіратор, волюметричний інфузійний насос, шприцевий інфузійний насос, базова станція для інфузійних насосів, транспортний інкубатор та ліжок для новонароджених).
  7. ПАТ «Луч АО» (робоче місце цитогенетика, комплекс для аналізу та документування цитогенетичних результатів та відеоендоскопічної системи з гастро- та колоноскопом в комплекті).
  8. ТОВ «Медінвестбуд» (ультразвуковий апарат експертного класу, ультразвуковий апарат преміум-класу та портативний ультразвуковий сканер для акушерства та пренатальних процедур).

Найближчим часом з переможцями конкурсу будуть укладені договори на постачання зазначеної медичної апаратури.

Нагадаємо, закупівля обладнання проходить в рамках Благодійної програми БФ «Дитяча лікарня майбутнього» (допомога державі у створенні Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини) та у відповідності з медичною програмою Центру. Конкурс було оголошено 10 листопада 2011 року, розкриття пропозицій відбулося 23 листопада 2011 року. До роботи Конкурсного комітету були залучені експерти – фахівці Інституту педіатрії, акушерства і гінекології АМН України, Національного інституту раку, інших організації.

Обладнання буде передано в тимчасове користування до ІПАГ АМН України та Національного інституту раку.


Підтримати проект

Підтримати проект

Обери інформер

Допоможи дітям! Розмісти у себе баннер
Приклад інформера: