Українська Русский English
 
 

Новини

Фонд «Дитяча лікарня майбутнього» та Національна академія медичних наук України уклали Договір про співпрацю

22.12.2011, 14:14 Версія для друку
Вiдправити сторiнку на E-Mail

22 грудня 2011 року, під час засідання Президії Національної академії медичних наук України, було підписано договір про співпрацю між Академією та Благодійним фондом «Дитяча лікарня майбутнього».

Документ підписали Президент НАМН України Андрій Сердюк та Голова Правління БФ «Дитяча лікарня майбутнього» Олександр Максимчук.

Договір передбачає співпрацю між Академією та Фондом щодо спільної діяльності та вжиття необхідних заходів з метою сприяння реалізації загальнодержавних, регіональних та місцевих програм, спрямованих на ефективний розвиток системи охорони здоров’я України, забезпечення права громадян на якісну медичну допомогу, покращення матеріально-технічного оснащення наукових та медичних установ, що відносяться до сфери управління НАМН України, співпраця в науковій, освітній та медичній сферах.

«Для нас дуже важлива підтримка такої поважної структури, як Національна академія медичних наук України, – каже Голова Правління Фонду «Дитяча лікарня майбутнього» Олександр Максимчук. – Переконаний, що поєднання медичної науки та новітніх технологічних рішень дасть ефективний механізм для вирішення нагальних питань, що постають перед нами у сфері охорони здоров’я материнства і дитинства».

На знак підтвердження задекларованих намірів Олександр Максимчук вручив директору Інституту педіатрії, акушерства та гінекології Юрію Антипкіну сертифікат на передачу в користування комплекту медичного обладнання. Нагадаємо, закупівля обладнання проходить в рамках Благодійної програми БФ «Дитяча лікарня майбутнього» та у відповідності з медичною програмою Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини. Комплект складають 25 одиниць техніки загальною вартістю у 17 647 715 гривень. Монтаж обладнання розпочнеться вже найближчими днями.

Як зазначив директор ІПАГу, вперше за всю історію існування Інституту отримано в користування таку важливу апаратуру. «Буде фетоскоп, буде все обладнання для здійснення корекції деяких вад розвитку внутрішньоутробно, як це робиться в усьому світі, – радіє Юрій Антипкін. – Буде надсучасна ультразвукова діагностика 3D і 4D. Буде інша ендоскопічна техніка, цитогенетична лабораторія. І найголовніше, буде апаратура, якої нам сьогодні бракує, – реанімаційне обладнання для новонароджених та дітей старшого віку. Це дуже зміцнить нашу роботу».

Президент Національної академії медичних наук України Андрій Сердюк дав доручення передбачити у 2012 році виділення з бюджету Академії коштів на ремонт приміщень ІПАГу, в яких буде встановлена ця апаратура. «Я думаю, що всі разом ми зробимо хорошу справу – створимо в Україні перинатальний центр IV рівня», – підкреслив він.


Підтримати проект

Підтримати проект

Обери інформер

Допоможи дітям! Розмісти у себе баннер
Приклад інформера: