Українська Русский English
 
 

Новини

Всеукраїнська асоціація дитячих хірургів і Фонд «Дитяча лікарня майбутнього» підписали Договір про співпрацю

18.01.2012, 15:38 Версія для друку
Вiдправити сторiнку на E-Mail

17 січня 2012 року укладено Договір про співпрацю між Благодійним фондом «Дитяча лікарня майбутнього» та Всеукраїнською асоціацією дитячих хірургів.

Документ передбачає співпрацю між двома організаціями щодо спільної діяльності та вжиття необхідних заходів з метою сприяння реалізації загальнодержавних, регіональних та місцевих програм, які спрямовані на ефективний розвиток системи охорони здоров’я України загалом і дитячої хірургії зокрема. Його підписали Президент ВАДХ Данило Кривченя та Голова Правління БФ «Дитяча лікарня майбутнього» Олександр Максимчук.

«Співпраця між Фондом «Дитяча лікарня майбутнього» та Всеукраїнською асоціацією дитячих хірургів відкриває нові можливості у напрямі підготовки та підвищення кваліфікації українських фахівців, зокрема дитячих хірургів, – говорить Олександр Максимчук. – Сучасна медицина потребує висококваліфікованих кадрів, а для цього дуже важливо спілкуватися та обмінюватися досвідом. Ми готові співпрацювати і допомагати у цій сфері».

Відомий учений у галузі дитячої хірургії, доктор медичних наук, професор, академік академії вищої школи України, заслужений діяч науки та техніки України, лауреат державної премії України Данило Юліанович Кривченя очолює Всеукраїнську асоціацію дитячих хірургів з 1993 року. Лікар і вчений зі світовим ім’ям, він створив українську школу дитячих хірургів. Данило Кривченя вдосконалив діагностику, розробив і виконав низку оригінальних операцій при складних вадах розвитку, збагативши не тільки українську, а й світову хірургічну практику. Він – автор понад 350 наукових праць, має 35 авторських свідоцтв та патентів на методи операцій і хірургічні інструменти, з-під його пера вийшли 5 монографій та декількох навчальних посібників.

У 2006 році очолювана Данилом Юліановичем Всеукраїнська асоціація дитячих хірургів за високі досягнення в наданні якісної хірургічної допомоги була нагороджена міжнародною премією «Золотий Отіс» (Польща). На грошову частину цієї премії члени Асоціації придбали дитячий цистоуретероскоп – апарат, що дозволяє діагностувати й оперувати дітей зі складними дефектами сечостатевої системи.


Підтримати проект

Підтримати проект

Обери інформер

Допоможи дітям! Розмісти у себе баннер
Приклад інформера: