Українська Русский English
 
 

Новини

Ще один крок у боротьбі з онкозахворюваннями: в Інституті раку почали робити сучасні і безпечні операції

09.02.2012, 14:29 Версія для друку
Вiдправити сторiнку на E-Mail

З січня 2012 року у дитячому відділенні Національного інституту раку працює унікальне хірургічне обладнання. Електрохірургічна установка MAXIUM виробництва компанії KLS Martin (Німеччина), закуплена і передана в користування Інституту раку Благодійним фондом «Дитяча лікарня майбутнього».

«Про такий апарат ми давно мріяли, – каже керівник дитячого відділення, головний позаштатний фахівець МОЗ України зі спеціальності «дитяча онкологія» Григорій Климнюк. – Він допоможе нам якісно робити безпечні хірургічні втручання при складних локалізаціях пухлин. До того ж, тепер ми зможемо використовувати сучасні хірургічні технології зварювання й розсічення тканин. Більше дітей будуть безпечно і якісно, сучасно оперуватися».

Установка вже повністю змонтована і працює. Фахівці відділення опанували навички роботи з нею і тепер навчають онкологів з інших міст України.

Перші майстер-класи та операції на новому обладнанні відбулися на початку лютого 2012 року в присутності старшого менеджера з підтримки продукції KLS Martin Роланда Герцога. Він сам розробляє подібні агрегати, потім разом із лікарями вдосконалює їх і запускає у виробництво. «Цей апарат – найсучасніша модель, розроблена у кінці 2011 року, – розповідає пан Герцог. – Головна його перевага – універсальність. Завдяки високій точності налаштування установку можна використовувати для широкого спектру потреб. Вона має понад 40 режимів роботи».

«Поява такої апаратури в одній з провідних українських клінік – це величезне досягнення, – переконаний Голова Правління Фонду «Дитяча лікарня майбутнього» Олександр Максимчук. – Відтепер онкохворі діти з усієї України зможуть отримувати якісну і фахову допомогу. Це дуже важливо для всієї української медицини загалом, адже допоможе їй перейти на новий якісний рівень».

Нагадаємо, постачання обладнання відбулося у рамках Благодійної програми БФ «Дитяча лікарня майбутнього» (допомога державі у створенні Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини) та у відповідності з медичною програмою Центру. Друга частина обладнання передана в користування Інституту педіатрії, акушерства і гінекології НАМН України. Частина апаратури вже встановлена, інша проходить етап монтажу і введення в експлуатацію.


Підтримати проект

Підтримати проект

Обери інформер

Допоможи дітям! Розмісти у себе баннер
Приклад інформера: