Українська Русский English
 
 

Новини

Українські лікарі пройшли двотижневе стажування в Cedars Sinai Medical Center

07.03.2012, 18:27 Версія для друку
Вiдправити сторiнку на E-Mail

Завершився черговий етап стажування українських лікарів у клініці Cedars Sinai Medical Center (Лос-Анджелес, США). Ця програма проходить у рамках співпраці між фондами «Україна 3000» і «Дитяча лікарня майбутнього», Товариством допомоги Україні в Каліфорнії і Cedars Sinai Medical Center.

Стажування тривало з 11 по 26 лютого 2012 року. Цього разу тренінг пройшли спеціалісти Інституту педіатрії, акушерства і гінекології НАМН України Любов Слєпова, Олексій Пономаренко і Марта Копань, а також член-кореспондент НАМН України Василь Лазоришинець. Обмін досвідом відбувався в таких напрямках – дитяча реанімація, інтенсивна терапія та реанімація новонароджених немовлят, дитяча хірургія, менеджмент системи охорони здоров’я.

Програма стажування українських медичних фахівців у Cedars Sinai триває з 2008 року. За цей період забезпечено навчання 20 українських фахівців у галузях реанімації новонароджених та дітей старшого віку, виходжування недоношених немовлят, загальної педіатрії, ендокринології, дитячої хірургії, лабораторної діагностики, дитячої онкогематології, перинатології, медичної генетики тощо. Особлива заслуга в організації цього тренінгу належить почесному віце-президенту Cedars Sinai з академічних питань Богдану Маланяку та професору Чарльзу Сіменсу, директору департаменту педіатрії та керівнику відділу неонатології.

Загалом за сприяння Фондів «Україна 3000» і «Дитяча лікарня майбутнього» стажування у різних медичних центрах світу пройшли понад 80 українських лікарів.

Звіти лікарів:

Олексій Пономаренко, ІПАГ

Любов Слєпова, ІПАГ

Марта Копань, ІПАГ


Підтримати проект

Підтримати проект

Обери інформер

Допоможи дітям! Розмісти у себе баннер
Приклад інформера: