Українська Русский English
 
 

Новини

«Ми не боїмося перевірок». Інтерв’ю Голови Правління Фонду «Дитяча лікарня майбутнього» Олександра Максимчука «Оглядачу»

15.05.2012, 18:23 Версія для друку
Вiдправити сторiнку на E-Mail

Обвинувачення народного депутата Кирила Куликова у фонді «Дитяча лікарня майбутнього» вважають не чим іншим, як політичним піаром. Про це в інтерв’ю «Оглядачеві» заявив голова правління фонду «Дитяча лікарня майбутнього» Олександр Максимчук.

«Ці заяви Куликова є не що інше, як звичайний політичний піар», – говорить Максимчук.

«Востаннє ми з Куликовим, який є членом бюджетного комітету ВР, бачилися наприкінці квітня в ефірі на телевізійному каналі. Я йому тоді поставив запитання про те, що оскільки проект будівництва «Дитячої лікарні майбутнього» є державним, чому ж у жодному бюджетному році не були на його реалізацію закладені кошти? Адже відтоді, коли був розпочатий цей проект, на його реалізацію в жодному році не було виділено ні копійки. На що він відповісти завагався», – говорить Максимчук.

Водночас заяви про те, що Верховна Рада створить тимчасову слідчу комісію з питання зникнення грошей, зібраних на будівництво «Дитячої лікарні майбутнього», голову правління фонду не лякають.

«За останні кілька років у нас було 9 різних перевірок, які проводилися і СБУ, і КРУ, і прокуратурою, і різними інстанціями. Всі ці перевірки були ініційовані через звернення народних депутатів. І всі вони закінчилися для нас позитивно. В усіх висновках було написано, що, по-перше, ми не займаємося розбазарюванням бюджетних грошей, які ми і не отримували ніколи. Ті ж благодійні кошти, які були витрачені, витрачалися відповідно до податкового законодавства і нашій благодійній програмі. Всі ці звіти розміщені на нашім сайті», – говорить Максимчук.

Зараз на рахунках фонду залишилося близько 62 млн. грн.

«На сьогоднішній ранок у нас на рахунках знаходиться 61 млн. 246 тис. 300 грн. 62 коп. Всі гроші лежать в «Укрексімбанку». Так, на місяць ми витрачаємо близько 100 тис. грн., але, образно кажучи, на адміністрування ми витрачаємо менше, ніж заробляємо на депозитах. Крім того, частина грошей, які були зібрані, були витрачені на закупівлю медичного обладнання. Воно зараз знаходиться в НІПАГ та Інституті раку. Завдяки йому вже рятуються дитячі життя», – завіряє Максимчук.

Також, за словами голови правління фонду, за рахунок благодійних коштів на стажування за кордон було спрямовано кілька груп українських лікарів.

«У нас були спрямовані лікарі для проходження стажування і в США, і в Португалію. Це ж теж потребує витрат. Але, повірте, на будь-які витрачені кошти в нас є звітні документи», – стверджує Максимчук.

І, як заявляє голова правління, потрібно зараз займатися не перевірками, а треба підняти народну хвилю, адже зважаючи на те, що «Дитяча лікарня майбутнього» з самого початку задумувалася як державний проект, потрібно і державі задуматися над цим.

«Потрібно просто взяти і розібратися, що відбувається. Чи потрібна ця лікарня чи ні. Гарний проект чи ні. А не робити крайнім наш фонд. Ми перевірок не боїмося. Ми свої зобов’язання вже виконали», – заявляє голова правління.

Ольга Байвидович, Оглядач


Підтримати проект

Підтримати проект

Обери інформер

Допоможи дітям! Розмісти у себе баннер
Приклад інформера: