Фонд «Дитяча лікарня майбутнього» публікує нові документи

21.05.2012, 18:22 Версія для друку

Зважаючи на посилену увагу громадськості та медіа до проекту створення Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері та дитини, БФ «Дитяча лікарня майбутнього» публікує два документи.

Перший – Інформаційна довідка щодо створення Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини. Зазвичай цю довідку Фонд «Дитяча лікарня майбутнього» надає журналістам для підготовки матеріалів.

Окрім цього, на нашому сайті оновлено фінансовий звіт БФ «Дитяча лікарня майбутнього» за підсумками 1 кварталу 2012 року.

Як завжди, Фонд «Дитяча лікарня майбутнього» відкритий до співпраці з усіма, кого цікавить реалізація проекту створення Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини та його подальша доля.