Українська Русский English
 
 

Новини

Благодійний фонд «Дитяча лікарня майбутнього» наголошує: у ЗМІ – неправдива інформація щодо використання грошей

22.05.2012, 14:01 Версія для друку
Вiдправити сторiнку на E-Mail

Благодійний фонд «Дитяча лікарня майбутнього» офіційно повідомляє, що деякі ЗМІ поширюють неправдиву та неперевірену інформацію про кошти, зібрані на проект створення Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері та дитини. У зв’язку з цим подаємо офіційні дані щодо руху коштів БФ «Дитяча лікарня майбутнього».

Згідно з Фінансовим звітом фонду (2006 – 1 квартал 2012 р.), загальні надходження на реалізацію проекту склали 151 млн. 283 тис. 269 грн. в тому числі пасивні доходи (банківські відсотки) – 52 млн. 935 тис. 42 грн.

На проектувальні та вишукувальні роботи, техумови та погодження було витрачено більше 49 мільйонів гривень. Підготовчі інженерні роботи на будівельному майданчику обійшлися в більш ніж 9 з половиною млн. грн.

Більше 16 з половиною млн. грн. фонд вже перерахував на закупівлю медичного обладнання, яка відбулася у рамках Благодійної програми БФ «Дитяча лікарня майбутнього» та у відповідності з медичною програмою Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини. Обладнання передане в Інститут педіатрії, акушерства та гінекології НАМН України та Національний інститут раку у тимчасове користування. (Якщо держава прийме рішення про будівництво Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини, медичне обладнання буде використовуватися у Центрі.)

Адміністративні витрати склали: 5 млн. 693 тис. 978 гривень – заробітна платня, оренда офісу, зв’язок та ін. та 3 мільйони 999 тис. 232 грн. надійшли у пенсійний фонд, соцстрах та ін. Податку на додану вартість фонд заплатив на суму 6 млн. 441 тис. 688 грн.

Про втрату половини грошей від інфляції, про що повідомляють деякі ЗМІ, не може й бути мови!

Окрім того, повідомляємо, що всі кошти перебувають на рахунках державного «Укрексімбанку». Станом на 21 травня 2012 року це 61 мільйон 246 тисяч 300 грн. 62 коп.

Вся інформація відкрита, міститься на офіційному сайті фонду «Дитяча лікарня майбутнього» www.likarnya.org.ua.

Просимо ЗМІ, які розмістили неправдиву інформацію, дати спростування.


Підтримати проект

Підтримати проект

Обери інформер

Допоможи дітям! Розмісти у себе баннер
Приклад інформера: