Українська Русский English
 
 

Новини

Зобов’язання Фонду «Дитяча лікарня майбутнього» перед державою – виконані

04.07.2012, 08:52 Версія для друку
Вiдправити сторiнку на E-Mail

Благодійний фонд «Дитяча лікарня майбутнього» публікує інформаційний звіт щодо співпраці з державою по проекту створення Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини.

Повний текст Звіту

Звіт подає основні документи, підписані між Фондом «Дитяча лікарня майбутнього» та замовником будівництва Центру – державою, і показує, які зобов’язання брали на себе сторони. Наводимо повний текст пункту щодо виконання зобов’язань Фондом «Дитяча лікарня майбутнього».

ІІІ. ВИКОНАННЯ ЗОБОВ’ЯЗАНЬ ФОНДОМ «ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ МАЙБУТНЬОГО»

4.2. На підставі затвердженого медичного завдання та завдання на проектування за рахунок власних та залучених коштів в установленому порядку організувати розробку проектно-кошторисної документації...ВИКОНАНО.

Розробку проектно-кошторисної документації стадії П (Проект) здійснював французько-британський консорціум BDPgroupe6, український партнер – ТОВ «Будова-Центр-1». Генеральний проектувальник був відібраний шляхом міжнародного конкурсу, якому досі немає аналогів в Україні (http://www.likarnya.org.ua/competitions/kdesigner.html).

Проект отримав визнання і високу оцінку у фаховому середовищі. Проект загалом та окремі його архітектурні й технологічні рішення неодноразово відзначалися на міжнародних фестивалях і конкурсах. Зокрема, він увійшов до трійки фіналістів міжнародної премії компанії Bentley Systems «Be Inspired» в категорії «Інновації в генеруючому дизайні» (2009); консорціум BDP став фіналістом престижного архітектурного конкурсу Building Awards 2010 у номінації Архітектурна практика року. Проект з великим успіхом презентований на Саміті з розвитку інфраструктури охорони здоров’я Росії та СНД – 2009, Міжнародному саміті The Building Exchange – BEX 2010 та інших архітектурно-будівельних заходах. Учасники саміту BEX визнали проект Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини одним з найкращих в Європі.

Проектно-кошторисна документація представляє собою 8 томів з 9 додатками. Вартість робіт – 4 827 399 доларів США (головний меценат – ЗАТ «СМАРТ-ХОЛДИНГ»).

24 листопада 2009 року проектно-кошторисна документація Центру передана для проведення комплексної державної експертизи. Експертиза тривала 10 місяців. Отримано позитивний висновок №00-00295-09-К від 28.09.2010 р. комплексної державної експертизи Державного підприємства «Спеціалізована державна експертна організація – центральна служба Української державної будівельної експертизи» (ДП «Укрдержбудекспертиза»). http://www.likarnya.org.ua/files/articles/114/91_4.pdf

4.3. Надати проектно-кошторисну документацію Стороні 1 для затвердження її у встановленому порядку – ВИКОНАНО.

4.4. Передати на безоплатній основі проектно-кошторисну документацію Стороні 1 для проведення будівництва Центру – ВИКОНАНО.

Проектно-кошторисна документація була публічно передана керівнику Державного управління справами під час прес-конференції Благодійного фонду «Дитяча лікарня майбутнього» 19 лютого 2009 року (http://www.likarnya.org.ua/news/312.html).

4.5. Організувати здійснення авторського нагляду на стадії будівництва Центру, уклавши договір з розробником проектно-кошторисної документації – БУДЕ ВИКОНАНО ПІСЛЯ ПРИЙНЯТТЯ РІШЕННЯ ПРО ПОЧАТОК АКТИВНОЇ СТАДІЇ БУДІВНИЦТВА.

4.6. Забезпечити Центр необхідним медичним обладнанням та організувати навчання персоналу Центру за новітніми технологіями за рахунок власних та залучених коштів – ПОСТІЙНО ВИКОНУЄТЬСЯ.

У 2008 році Фонд «Дитяча лікарня майбутнього» провів міжнародний конкурс на визначення постачальника медичного обладнання в радіо-лікувальний відділ радіологічного комплексу Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини. Переможцем було визначено компанію ELEKTA Ltd (Швеція), яка забезпечить поставку, монтаж та повне гарантійне обслуговування двох лінійних прискорювачів, комп’ютерного томографа для симуляції лікування та іншого необхідного допоміжного обладнання, а також навчання фахівців, які в подальшому будуть працювати з даним обладнанням. Ціна контракту – 9 988 000 доларів США, меценатом виступає Фонд Віктора Пінчука (http://www.likarnya.org.ua/competitions/klin.html).

У 2011-2012 роках Фонд «Дитяча лікарня майбутнього», у відповідності з медичною програмою Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини і в рамках Благодійної програми «Дитяча лікарня майбутнього», закупив надсучасне медичне обладнання і передав його в користування двом українським медичним центрам – Інституту педіатрії, акушерства і гінекології АМН України та дитячому відділенню Національного інституту раку. Все придбане устаткування застраховане і знаходиться на балансі Фонду «Дитяча лікарня майбутнього». Вартість апаратури становить понад 18 мільйонів 126 тисяч гривень. Ця сума складається з невеликих благодійних внесків громадян і колективів, включаючи кошти, отримані через SMS, плюс нараховані на них відсотки. Жодна копійка з цих коштів не пішла на адмінвитрати та податки. Якщо держава прийме рішення про будівництво Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини, закуплене обладнання буде використовуватися у Центрі (http://www.likarnya.org.ua/news/11531.html).

Організація стажування українських медиків за кордоном є безперервним процесом. Вона успішно триває завдяки налагодженому механізму співпраці з різними організаціями та клініками по всьому світу. Починаючи з 2006 року, за сприяння Фондів «Україна 3000» і «Дитяча лікарня майбутнього» у різних медичних центрах світу пройшли курс підвищення кваліфікації близько 100 українських лікарів – фахівців у різних галузях дитячої медицини. 20 з них стажувалися в одній з кращих клінік світу – Cedars Sinai Medical Center (Лос-Анджелес, США), завдяки співпраці Фонду «Дитяча лікарня майбутнього» і Товариства допомоги Україні в Каліфорнії.

4.7. У разі необхідності організувати громадське обговорення проекту будівництва Центру та здійснити узагальнення думки громадськості, про що повідомити Сторону 1 – ВИКОНАНО.

Громадське обговорення містобудівної документації Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини в Голосіївському районі м. Києва відбулося 26 травня 2009 року в Колонній залі Київської міської державної адміністрації. Стенограма громадського обговорення – http://www.likarnya.org.ua/news/342.html.

4.8. Широко та систематично висвітлювати в засобах масової інформації питання виконання програми будівництва та оснащення медичним обладнанням Центру – ПОСТІЙНО ВИКОНУЄТЬСЯ.

Додаток №1 – Забезпечення інженерної підготовки земельної ділянки – ВИКОНАНО.

Фонд «Дитяча лікарня майбутнього» провів конкурс та уклав договір з корпорацією «Альтіс-Холдинг» на проведення підготовчих робіт на земельній ділянці Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини та на проектні роботи стадії РД (робоча документація). Інженерна підготовка земельної ділянки під будівництво практично завершена. Загальна вартість робіт – 9 442 615 грн. 36 коп. (http://www.likarnya.org.ua/competitions/kpid.html).

Також звіт містить посилання на нормативні документи, що регулюють створення Центру, фінансову інформацію. Крім того, Фонд повідомляє про стан проекту створення Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини на сучасному етапі та називає умови, необхідні для побудови Центру.


Підтримати проект

Підтримати проект

Обери інформер

Допоможи дітям! Розмісти у себе баннер
Приклад інформера: