Українська Русский English
 
 

Новини

Цього року святкує 20-річчя Товариство допомоги Україні в Каліфорнії

21.08.2012, 14:27 Версія для друку
Вiдправити сторiнку на E-Mail

Протягом п’яти років Товариство допомоги Україні в Каліфорнії – Association to Aid Ukraine (CAAU) виступає спонсором міжнародного навчального проекту, у рамках якого фахівці-медики з України проходять стажування в одному з кращих шпиталів світу – Cedars Sinai Medical Center. Українськими партнерами цього проекту виступають фонди «Україна 3000» і «Дитяча лікарня майбутнього».

Щороку Cedars Sinai Medical Center приймає на стажування чотирьох українських лікарів. Загалом тренування пройшли 20 фахівців із різних медичних закладів України, серед яких – лікарня «ОХМАТДИТ» та Інститут педіатрії, акушерства і гінекології, у галузях реанімації новонароджених та дітей старшого віку, виходжування недоношених немовлят, загальної педіатрії, ендокринології, дитячої хірургії, лабораторної діагностики, дитячої онкогематології, перинатології, медичної генетики тощо.

CAAU допомагає Україні різними шляхами. Це і допомога дитячим будинкам, і стипендіальні програми для талановитих школярів, і спонсорування спортивних змагань для дітей, які виростають без батьківської опіки. CAAU спонсорувало видавництво «Смолоскип» для публікації та розповсюдження 2 тисяч примірників книги для дітей «Українське дошкілля». Вже 15 років CAAU разом із Wheels For Humanity реалізує програму допомоги інвалідам – благодійники передають в Україну інвалідні візки для дітей та дорослих із вадами. Загалом було завезено більше десяти контейнерів у Львів, Чернівці, Івано-Франківськ, Рівне, Харків та інші міста. У 2006 році CAAU започаткувало проект «Наукові дослідження рятують життя», реалізація цього проекту дає змогу багатьом вченим з України проводити різноманітні дослідження та приймати участь у наукових конференціях в інших країнах світу (США, Угорщина тощо). Програма допомоги CAAU старшим людям в Україні ставить за мету опіку над хворими та немічними людьми. Крім того, CAAU зробило великий внесок у процес навчання лікарів-неонатологів (тренувальні курси первинної реанімації новонароджених).

У лютому 2012 року Голова Наглядової ради Фонду «Україна 3000» пані Катерина Ющенко взяла участь у святкових заходах з нагоди 20-річчя Товариства допомоги Україні в Каліфорнії.

Пропонуємо вашій увазі бюлетень Товариства допомоги Україні в Каліфорнії, присвячений ювілею організації.


Підтримати проект

Підтримати проект

Обери інформер

Допоможи дітям! Розмісти у себе баннер
Приклад інформера: