На запрошення Фонду в Києві побувала доцент клініки Cedars Sinai Medical Center Оксана Чернянтчук

19.10.2012, 13:04 Версія для друку

На запрошення Міжнародного благодійного фонду «Україна 3000» та Благодійного фонду «Дитяча лікарня майбутнього» Україну відвідала доцент клініки Cedars Sinai Medical Center (Лос-Анджелес, США), член правління Товариства Допомоги Україні в Каліфорнії, співголова Резидентської Програми по патології, директор Консультативного центру коагуляції Оксана Чернянтчук.

Доктор Чернянтчук відвідала в Києві низку медичних закладів і виступила з лекціями. Зокрема, вона побувала в Національній медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика, Інституті кардіохірургії ім. М. Амосова НАМН України, лікарні «ОХМАТДИТ» тощо.

В референс-лабораторії Центру онкогематології та трансплантації кісткового мозку лікарні «ОХМАТДИТ» доктор Чернянтчук обмінялася досвідом з українськими колегами і обговорила цікаві клінічні випадки.

Оксана Чернянтчук прочитала українським медикам лекцію, присвячену особливостям післядипломної освіти лікарів у США. Вона зосередила увагу на досить тривалому навчанні та постійному підвищенні кваліфікації медичних працівників. До лекції, що відбулася у конференц-залі Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика, в онлайн-режимі долучилися представники медичних вузів України – Тернопільського державного медичного університету імені І.Я.Горбачевського, Одеського національного медичного університету, Запорізького державного медичного університету, Харківської медичної академії післядипломної освіти тощо.

В Інституті кардіохірургії ім. М. Амосова НАМН України доктор Чернянтчук представила сучасні дані щодо курації хворих, які перенесли оперативне кардіохірургічне втручання. Разом із українськими медиками вона обговорила клінічні випадки з практики Cedars Sinai. Лекція закінчилася жвавим обговоренням наявних проблем, з якими стикаються фахівці Інституту кардіохірургії.

Візит Оксани Чернянтчук до України відбувся у рамках співпраці Фондів «Україна 3000» і «Дитяча лікарня майбутнього» з Товариством допомоги Україні в Каліфорнії. У 2007 році організації підписали меморандум, за яким надають сприяння українським медикам у підвищенні кваліфікації в Cedars Sinai Medical Center – одному з найкращих шпиталів світу. У 2007–2012 роках 20 українських фахівців у різних галузях дитячої медицини (неонатологія, реанімація, акушерство, загальна педіатрія, кардіологія, дитяча кардіохірургія, менеджмент, лабораторна діагностика, медична генетика тощо) пройшли стажування в Cedars Sinai.