Українська Русский English
 
 

Новини

9 заявок надійшло на конкурс, оголошений БФ «Дитяча лікарня майбутнього»

15.11.2012, 16:28 Версія для друку
Вiдправити сторiнку на E-Mail

14 листопада 2012 року в Києві, у приміщенні Фонду «Дитяча лікарня майбутнього» відбулося розкриття пропозицій, представлених на конкурс на закупівлю сучасного високотехнологічного медичного обладнання.

Процедура розкриття пропозицій відбулася у присутності членів Конкурсного комітету, до якого увійшли представники Фонду «Дитяча лікарня майбутнього», а також представників компаній, які беруть участь у конкурсі.

Отже, на конкурс було подано 9 пропозицій – від ТОВ «Медгарант», ТОВ «МЕД ЕКСІМ», ТОВ «Укрдіагностика», ТОВ «ІЛАТАНМЕД», ТОВ «МЕД СТАНДАРТ», ТОВ «Цеоліт Медікал», ТОВ «НПМЦ «КАРДІО», ТОВ «ЕКОМЕД МЮНХЕН ХАУС» і ТОВ «Профімед-Сервіс».

Усі пропозиції відповідали конкурсним вимогам, тож всі учасники допущені до участі в конкурсі.

Конкурсний комітет прийняв рішення про залучення експертів для вивчення конкурсних пропозицій. Конкурсний комітет опрацьовуватиме пропозиції до 22 листопада 2012 року. Після цього планується провести його заключне засідання, під час якого будуть оголошені результати конкурсу.

Нагадаємо, закупівля обладнання відбувається в рамках Благодійної програми БФ «Дитяча лікарня майбутнього» (допомога державі у створенні Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини) та у відповідності з медичною програмою Центру. Відповідний конкурс було оголошено 25 жовтня 2012 року.


Підтримати проект

Підтримати проект

Обери інформер

Допоможи дітям! Розмісти у себе баннер
Приклад інформера: