Українська Русский English
 
 

Новини

Фахівці Інституту педіатрії, акушерства і гінекології опанували навички роботи з сучасною електрохірургічною установкою

07.03.2013, 11:33 Версія для друку
Вiдправити сторiнку на E-Mail

З березня 2013 року у відділенні торакоабдомінальної хірургії вад розвитку у новонароджених і дітей старшого віку ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології НАМН України» працює унікальне хірургічне обладнання. Електрохірургічний коагулянт/Електрохірургічний прилад MAXIUM виробництва компанії KLS Martin (Німеччина) закуплений і переданий в користування закладу Благодійним фондом «Дитяча лікарня майбутнього».

«Такий апарат ми давно хотіли, – каже науковий керівник відділення хірургічної корекції природжених вад розвитку у дітей, доктор медичних наук Олексій Костянтинович Слєпов, лікар вищої категорії. – Він допоможе лікарям якісно робити безпечні хірургічні втручання при природжених вадах розвитку дітей. До того ж, тепер ми зможемо використовувати сучасні хірургічні технології зварювання й розсічення тканин. Більше дітей будуть безпечно, якісно та сучасно оперуватися».

Установка вже повністю змонтована і працює. Близько 20 фахівців ДУ «ІПАГ НАМНУ» з різних відділень – дитячі хірурги, ендоскопісти та акушери-гінекологи – опанували навички роботи з електрохірургічною установкою MAXIUM.

Перші майстер-класи на новому обладнанні відбулися 5 березня 2013 року в присутності старшого менеджера з підтримки продукції KLS Martin Роланда Герцога. Він сам розробляє подібні агрегати, а потім разом із лікарями вдосконалює їх і запускає у виробництво. «Цей апарат – найсучасніша модель, розроблена у кінці 2011 року, – розповідає пан Герцог. – Головна його перевага – універсальність. Завдяки високій точності налаштування установку можна використовувати для широкого спектру потреб. Вона має понад 40 режимів роботи».

Це обладнання дозволило значно збільшити показники виживання при більшості природжених вад розвитку у дітей.

Нагадаємо, постачання обладнання ІПАГ НАМНУ відбувається у рамках Благодійної програми БФ «Дитяча лікарня майбутнього» (допомога державі у створенні Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини) та у відповідності з медичною програмою Центру.


Підтримати проект

Підтримати проект

Обери інформер

Допоможи дітям! Розмісти у себе баннер
Приклад інформера: