Українська Русский English
 
 

Новини

Фонди «Україна 3000» та «Дитяча лікарня майбутнього» передали Львівській комунальній міській дитячій клінічній лікарні обладнання на суму понад 92 тисячі гривень

18.03.2013, 14:19 Версія для друку
Вiдправити сторiнку на E-Mail

15 березня 2013 року представники Міжнародного благодійного фонду «Україна 3000» на чолі з Головою Наглядової ради пані Катериною Ющенко відвідали Львівську комунальну міську дитячу клінічну лікарню.

Цими днями лікарня святкує своє 20-річчя. З цієї нагоди головний лікар Дмитро Квіт та фахівці закладу запросили до себе всіх, хто якимось чином допомагав лікарні. В урочистих заходах беруть участь Міський голова Львова Андрій Садовий, начальник управління охорони здоров’я Львівської міської ради Володимир Зуб, інші посадовці, бізнесмени, українські та іноземні благодійники, члени Опікунської ради лікарні.

Львівська комунальна міська дитяча клінічна лікарня з 2006 року є учасницею програми «Від лікарні до лікарні» Фонду «Україна 3000». Партнерство з Львівською лікарнею є одним з найбільш результативних. Тут працює активна Опікунська рада, налагоджена співпраця із закордонними клініками, завдяки чому кваліфікація львівських лікарів постійно зростає.

«Львівська міська лікарня є однією з кращих серед тих, з якими ми мали можливість працювати за останні роки. Це лікарня, де працюють кращі лікарі – професійні, віддані. Ми багато років допомагаємо вам, і нам приємно бачити, як ефективно ви використовуєте цю допомогу. Сподіваюся, ми матимемо велику приємність співпрацювати ще багато років», – сказала, звертаючись до присутніх, пані Катерина Ющенко.

Пані Катерина передала Львівській комунальній дитячій клінічній лікарні апарат УЗД від Міжнародного благодійного фонду «Україна 3000» і Благодійного фонду «Дитяча лікарня майбутнього» у рамках реалізації спільної програми «Від лікарні до лікарні». Вартість апарату – 92 тисячі 680 гривень. Загалом за роки співпраці Фонд «Україна 3000» та його партнери передали лікарні обладнання на загальну суму майже 910 тисяч гривень. Отже, наразі сума допомоги Львівській міській лікарні з боку Фонду «Україна 3000» перевищила мільйон гривень.

Багаторічна плідна співпраця Фонду «Україна 3000» та Львівської міської лікарні отримала високу оцінку Львівської мерії. Міський голова Андрій Садовий вручив пані Катерині Ющенко особливу нагороду – Орден святого Юрія, а Фонд «Україна 3000» отримав від Львівської міської ради диплом.

У Львівській міській лікарні діє стаціонар на 420 ліжок, де цілодобово надається висококваліфікована та спеціалізована медична допомога дитячому населенню міста й області віком від 0 до 18 років. Функціонують 8 відділень педіатричного профілю, 6 відділень хірургічного профілю та 2 реанімаційних відділення з ліжками для новонароджених і для дітей старшого віку. Також тут працює операційний блок із 8 операційними залами, відділення гіпербаричної оксигенації, реабілітаційне, відділення функціональної діагностики, клініко-діагностична лабораторія, рентгенологічне та приймальне відділення. При стаціонарі у лікарні є консультативна поліклініка з потужністю 240 відвідувань в зміну, де надають консультативну допомогу лікарі по 22 напрямках. В установі працює 1005 працівників, з них 170 лікарів та 390 медичних сестер.


Підтримати проект

Підтримати проект

Обери інформер

Допоможи дітям! Розмісти у себе баннер
Приклад інформера: