Українська Русский English
 
 

Новини

Доцент клініки Cedars Sinai Medical Center Оксана Чернянтчук виступила з лекціями в Києві та Львові

03.06.2013, 20:51 Версія для друку
Вiдправити сторiнку на E-Mail

На запрошення Міжнародного благодійного фонду «Україна 3000» та Благодійного фонду «Дитяча лікарня майбутнього» Україну з робочою поїздкою відвідала доцент, директор резидентської програми, керівник Центру коагуляції клініки Cedars Sinai Medical Center (Лос-Анжелес, США) Оксана Чернянтчук. Вона виступила з презентаціями та лекціями в Києві та Львові.

Під час перебування в Києві доктор Чернянтчук виступила у ряді медичних, наукових та освітніх закладів України. 20 травня в ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології Національної Академії медичних наук України» була представлена лекція «Кровотечі та тромбози в акушерській та гінекологічній практиці. Проблеми розладів гемостазу в практиці хірурга та реаніматолога. Розгляд клінічних випадків». Аудиторія була представлена акушерами, гінекологами, дитячими хірургами, реаніматологами.

Досить цікавим був виступ у Центрі Серця, присвячений ускладненням у хворих, які перенесли операцію на серці. Лікарі-кардіохірурги, реаніматологи, лаборанти з великим інтересом прийняли участь у обговоренні нагальних проблем кровотеч та тромбоутворення у хворих, яким проводилось хірургічне втручання на серці.

21 травня, у рамках акції «День Щастя в МакДональдз», Оксана Чернянтчук виступила перед лікарями, які представляють відділення реанімації та інтенсивної терапії та приймальні відділення дитячих лікарень України. Темою виступу були особливості медичної освіти в США.

Ця тема також викликала жвавий інтерес на засіданні Вченої Ради Київського Медичного Університету УАНМ. У дискусії після презентації був зроблений особливий наголос на постійному (по суті – пожиттєвому) навчанні лікарів як теорії, так і практичним навичкам. Це обумовлено тим, що сучасна медицина є наукою, яка дуже швидко розвивається, з’являється багато нових методів діагностики та лікування. І сучасний лікар повинен бути дуже грамотним фахівцем, якому довіряють здоров’я та життя.

У Львові доктор Чернянтчук виступила у Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі та Львівській комунальній міській дитячій лікарні. Її доповіді були присвячені системі гемостазу та її порушенням у дітей та дорослих, а також системі медичної освіти в розвинених країнах.

Як член Ротарі-клубу міста Лос-Анджелес, пані Oксана Чернянтчук прийняла участь у засіданні київських ротаріанців. При цьому відбувся обмін досвідом щодо роботи Ротарі-клубів України та США.

Оксана Чернянтчук підтвердила необхідність створення в Україні інноваційного коагулогічного центру. Аналогічний центр, який вона очолює в клініці Cedars Sinai Medical Center, є одним із провідних в США та забезпечує консультування з питань кровотечі та тромбоутворення до 3 500 складних хворих на рік.

Візит Оксани Чернянтчук до України відбувся у рамках співпраці Фондів «Україна 3000» і «Дитяча лікарня майбутнього» з Товариством допомоги Україні в Каліфорнії, активним членом якої вона є. У 2007 році організації підписали меморандум, за яким надають сприяння українським медикам у підвищенні кваліфікації в Cedars Sinai Medical Center. У 2007–2012 роках 30 українських фахівців у різних галузях дитячої медицини (неонатологія, реанімація, акушерство, загальна педіатрія, кардіологія, дитяча кардіохірургія, менеджмент, лабораторна діагностика, медична генетика тощо) пройшли стажування в Cedars Sinai Medical Center – провідному багатопрофільному медичному закладі Південного Заходу США, який вже багато років входить у топ-п’ятірку кращих шпиталів США та світу.

Під час попереднього візиту до України Оксана Чернянтчук виступила з лекціями у Національній медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика, Інституті кардіохірургії ім. М. Амосова НАМН України, лікарні «ОХМАТДИТ» тощо.


Підтримати проект

Підтримати проект

Обери інформер

Допоможи дітям! Розмісти у себе баннер
Приклад інформера: