Українська Русский English
 
 

Новини

Фонд «Дитяча лікарня майбутнього» визнаний найбільш економним великим благодійним фондом в Україні

05.07.2013, 19:47 Версія для друку
Вiдправити сторiнку на E-Mail

За результатами «Національного рейтингу благодійників 2012», Фонд «Дитяча лікарня майбутнього» показав найменші адміністративні витрати серед фондів, чий благодійний внесок складає більше 10 мільйонів гривень. У 2012 році фонд витратив на адміністративну діяльність усього 5% від програмного бюджету.

Загалом у рейтингу, який є спільною ініціативою Громадської організації «Соціально відповідальне суспільство», Українського форуму благодійників у партнерстві з журналом «Hallmarker», взяли участь 59 організацій, компаній і фізичних осіб. Опитування проводилося у квітні 2013 року.

Благодійний фонд «Дитяча лікарня майбутнього» взяв участь у рейтингу в категорії «Благодійні фонди», підкатегорії «Понад 10 мільйонів гривень». Загалом у цій категорії було представлено 5 організацій – фонди «Розвиток України», «Дитяча лікарня майбутнього», Фонд Бориса Колесникова, благодійна організація «Добробут громад» і МБФ «Карітас України».

За обсягом коштів, спрямованих на благодійність у 2012 році, Фонд «Дитяча лікарня майбутнього» став другим, після Благодійного фонду «Розвиток України».

Від імені фонду «Дитяча лікарня майбутнього» свідоцтво учасника «Національного рейтингу благодійників 2012» і лідера номінації «Мінімальні адміністративні витрати» отримала його прес-секретар Катерина Зоркіна.

З докладними результатами рейтингу можна ознайомитися на сайті donator.org.ua.


Підтримати проект

Підтримати проект

Обери інформер

Допоможи дітям! Розмісти у себе баннер
Приклад інформера: