Українська Русский English
 
 

Новини

Фонд «Дитяча лікарня майбутнього» передав Львівському комунальному пологовому будинку №1 фетальний монітор

08.10.2013, 15:59 Версія для друку
Вiдправити сторiнку на E-Mail

Благодійний фонд «Дитяча лікарня майбутнього» продовжує роботу з вдосконалення матеріально-технічної бази українських лікарень.

4 жовтня 2013 року члени правління Фонду Олександр Максимчук, Світлана Іванюта і Віра Павлюк відвідали з робочою поїздкою Львів. Вони побували у Міському комунальному клінічному пологовому будинку №1 і передали йому фетальний монітор ФЦ 1400 виробництва Південної Кореї.

Передача даного обладнання відбулася у рамках програми «Від лікарні до лікарні» – спільної програми Благодійного фонду «Дитяча лікарня майбутнього» та Міжнародного благодійного фонду «Україна 3000». Фінансування програми здійснюється за рахунок пасивних доходів Благодійного фонду «Дитяча лікарня майбутнього».

Фетальні монітори (або кардіотокографи) високо цінуються акушерами і перинатологами та широко застосовуються для проведення діагностичного обстеження функціонального стану плода протягом вагітності і у першому періоді пологів. Це мультифункціональний прилад, що дозволяє високоточно реєструвати частоту серцевих скорочень плода й одночасно реєструвати скорочувальну діяльність матки та рухову активність плода (актограму). Застосування фетальних моніторів в акушерській практиці дозволило понизити індекси захворюваності в перинатальний період і смертності у 2,5-3 рази.

Фетальний монітор ФЦ 1400 розрахований на дослідження як одноплодової, так і двуплодової вагітності. Це ембріональний монітор, що забезпечує тривалий вимір, відображення і запис серцевого ритму, руху одного ембріона або двійнят, а також маткового скорочення. Він випромінює ультразвукову хвилю в живіт вагітної жінки і виявляє доплерівський частотний сигнал, відбитий від серця плода, аналізує цей сигнал і відображає його серцевий ритм і рух, дозволяє почути звук його серця.

Один з напрямів діяльності Благодійного фонду «Дитяча лікарня майбутнього» – забезпечення медичним обладнанням установ України, що спеціалізуються на охороні здоров’я материнства і дитинства. Нагадаємо, протягом 2012-2013 років Фонд закупив і передав у користування Інституту педіатрії, акушерства і гінекології та Національному інституту раку устаткування на загальну суму понад 35 мільйонів гривень. За цей час тисячі дітей змогли за його допомогою відновити здоров’я – шляхом безпосередньо лікування або діагностики високої точності.


Підтримати проект

Підтримати проект

Обери інформер

Допоможи дітям! Розмісти у себе баннер
Приклад інформера: