Українська Русский English
 
 

Новини

Відкрите звернення Благодійного фонду «Дитяча лікарня майбутнього» з приводу недопущення фонду до участі у Національному рейтингу благодійників 2015

08.12.2015, 13:29 Версія для друку
Вiдправити сторiнку на E-Mail

Ми, колектив Благодійного фонду «Дитяча лікарня майбутнього», засмученні ситуацією, яка склалася навколо участі фонду у Національному рейтингу благодійників 2015. Наш фонд, який активно працює у сфері дитячої медицини, який тільки у 2014 році надав благодійну допомогу на суму понад 42 мільйони гривень, було недопущено до участі в рейтингу під приводом, що нібито його «репутація чи діяльність можуть негативно впливати на репутацію рейтингу чи його організаторів».

Благодійний фонд «Дитяча лікарня майбутнього» ніколи не приховував свою діяльність, публічно звітуючи і про свої досягнення, і про невдачі. Всі взяті на себе обов’язки фонд виконував і виконує чітко, прозоро, законно. Підкреслюємо: проблеми зі створенням Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини виникли не з вини і не через дії фонду, а цілком і повністю лежать на сумлінні держави, яка не виконала більшість своїх зобов’язань.

Даний випадок – вже не перша спроба дискредитації Благодійного фонду «Дитяча лікарня майбутнього» з боку Національного рейтингу благодійників. У 2013 році назва і досягнення фонду, який не просто брав участь у рейтингу, а був відзначений за найменші адміністративні видатки серед організацій з обсягом допомоги понад 10 мільйонів гривень, дивним чином «випали» з підсумкової публікації результатів.

Подібні дії по відношенню до ефективного, прозорого, публічного благодійного фонду з боку організаторів події, що позиціонується як демонстрація ефективності, прозорості і публічності, ми розцінюємо як застосування подвійних стандартів і спробу маніпуляції громадською думкою. На нашу думку, репутаційних втрат організаторам рейтингу завдає саме факт виключення з нього фонду «Дитяча лікарня майбутнього».

Ми не прагнемо перегляду результатів Національного рейтингу благодійників 2015, адже високо цінуємо і щиро поважаємо досягнення наших колег, які взяли в ньому участь і були відзначені. Ми хочемо вказати на неприпустимість подібних дій. Особливо у секторі, успішність і результативність якого значною мірою залежить від взаємопідтримки та консолідації зусиль його учасників.


Підтримати проект

Підтримати проект

Обери інформер

Допоможи дітям! Розмісти у себе баннер
Приклад інформера: