Українська Русский English
 
 

Новини

«Дитяча лікарня майбутнього»: Центр NOVO приймає на безкоштовне діагностичне обстеження дітей з усієї України

11.12.2015, 08:43 Версія для друку
Вiдправити сторiнку на E-Mail

Заснований Благодійним фондом «Дитяча лікарня майбутнього» Медично-діагностичний центр NOVO, що з 2014 році працює на базі Львівської міської комунальної дитячої клінічної лікарні, реалізує низку благодійних програм, серед яких – безкоштовне обстеження дітей з родин загиблих на Майдані або в зоні АТО.

Про це заявив 10 грудня 2015 року Голова Наглядової ради установи Олександр Максимчук під час експертної дискусії «Держава – Волонтери – Благодійники: формула успішно співпраці». У дискусії, організаторами якої виступили Міністерство соціальної політики України та Асоціація благодійників України, взяло участь широке коло представників третього сектору та державних установ. Під час обговорення були порушені питання волонтерства і благодійності, а також були озвучені досягнення і проблеми, які виникають під час співпраці держави та доброчинців.

Олександр Максимчук озвучив звернення колективу Медичного центру NOVO до Мінсоцполітики як відомства, яке здійснює державну політику у сфері допомоги родинам загиблих на Майдані та в зоні АТО. «Пропонуємо розглядати Медичний центр NOVO як партнера, готового відреагувати на звернення щодо відповідної допомоги. Окрім того, закликаємо інші недержавні медичні установи України наслідувати цей приклад і всіляко допомагати таким родинам», – йдеться у зверненні.

Медичний центр NOVO – недержавна, неприбуткова організація, заснована у 2013 році Благодійним фондом «Дитяча лікарня майбутнього». Це медико-діагностичний центр, обладнаний надсучасним медичним устаткуванням, який працює на благодійних засадах і реалізовує велику кількість соціальних програм. Він базується у Львівській міській дитячій комунальній клінічній лікарні, співпраця з якою побудована на принципах державно-приватного партнерства. Діяльність Центру визнана вдалою Програмою розвитку державно-приватного партнерства USAID та високо оцінена владою Львівщини. Благодійна програма Центру включає:

  1. Надання безоплатної діагностичної допомоги важким реанімаційним та ургентним хворим дітям, які знаходяться на лікуванні у Львівській міській комунальній дитячій клінічній лікарні, Львівській обласній дитячій клінічній лікарні «ОХМАТДИТ», Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі.
  2. Надання безоплатної діагностичної допомоги неповнолітнім дітям загиблих учасників Майдану та АТО.
  3. Сприяння підвищенню кваліфікації медичних фахівців та впровадження нових методів діагностики.
  4. Благодійні програми і проекти, що виконуються в партнерстві з різними юридичними та фізичними особами.


Підтримати проект

Підтримати проект

Обери інформер

Допоможи дітям! Розмісти у себе баннер
Приклад інформера: