Українська Русский English
 
 

Новини

Стосовно заяви Анатолія Гриценка

08.06.2016, 20:00 Версія для друку
Вiдправити сторiнку на E-Mail

Стосовно заяви Анатолія Гриценка. Питання виділення землі для Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини завжди було у компетенції замовника будівництва – Державного управління справами. Земельна ділянка на території Клінічної лікарні «Феофанія» була визначена у 2006 році. Зауважимо, що «Феофанія» – це лікарня Державного управління справами і не має жодного відношення до Міністерства оборони. З урахуванням особливостей ділянки у 2007 році Фонд «Дитяча лікарня майбутнього» провів безпрецедентний конкурс на відбір Генерального проектувальника. Як відомо, у 2008 році земельну ділянку довелося перенести. Проектування відбувалося тільки на цих двох ділянок, кожна площею приблизно 10 га. Нам самим дуже цікаво дізнатися, хто з чиновників, прикриваючись проектом створення Всеукраїнського центру, хотів привласнити 100 га землі Міністерства оборони, якщо цей факт, звичайно, мав місце.

Підкреслюємо, що ділянка, на якій було розпочато будівництво, закріплена НЕ за Фондом «Дитяча лікарня майбутнього»: рішенням Київської міської ради №49/1104 від 19.02.2009 р. ділянка для будівництва Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини була надана Клінічній лікарні «Феофанія» ДУС. Скан документу знаходиться за посиланням http://www.likarnya.org.ua/files/articles/114/19_4.pdf.

Ми не втомлюємося повторювати: діяльність Фонду «Дитяча лікарня майбутнього» відбувається максимально відкрито і прозоро. Усю інформацію про перебіг проекту завжди можна знайти на сайті www.likarnya.org.ua.


Підтримати проект

Підтримати проект

Обери інформер

Допоможи дітям! Розмісти у себе баннер
Приклад інформера: