Українська Русский English
 
 

Новини

Провідний експерт ООН ознайомився з роботою Центру NOVO

08.04.2016, 21:03 Версія для друку
Вiдправити сторiнку на E-Mail

8 квітня 2016 року у Львові у Медичному Центрі NOVO з робочим візитом перебував один з провідних експертів у сфері розвитку цивільної інфраструктури Агенції ООН з питань проектних послуг (UNOPS) доктор Іван Генрікес.

Доктор Генрікес - одни з ключових радників Групи управління міжнародними  інфраструктурними проектами. За фахом цивільний інженер і понад 20 років працює над великими міжнародними інфраструктурними проектами у багатьох країнах світу – Данії, Коста Ріці, Україні, Білорусі, Азербайджані, Іспанії, США, Мексиці тощо.

Представники Міжнародного Благодійного Фонду "Україна "3000" неодноразово залучали доктора Генрікеса до консультацій з приводу інфраструктурних проектів у медичній сфері України, зокрема і у Львові теж, а також з питань можливості залучення коштів міжнародних організацій для здійснення великих інфраструктурних проектів в Україні.

Завдяки тривалій співпраці з українськими фахівцями безпосередньо в Україні, доктор Генрікес добре поінформований про стан речей в нашій державі. З однієї сторони усвідомлює складну економічну ситуацію у нашій країні, а з другої, як наслідок, - необхідність міжнародної фінансової допомоги для розвитку медичної галузі в Україні.

Одне з головних завдань  візиту доктора Генрікеса до Львова – ознайомитися з роботою Центру NOVO, який створений та функціонує за принципом державно-приватного партнерства.  Також в планах гостя оглянути інші інфраструктурні об’єкти сфери дитячої медицини Львова, зустрітися з цих питань з керівництвом області та міста.


Підтримати проект

Підтримати проект

Обери інформер

Допоможи дітям! Розмісти у себе баннер
Приклад інформера: